СкиниУскачи!• 23 октября 2023

Реально укр мову підтягнути за тиждень дитині, дивлячись ютуб відео?

Чи потрібно практичні заняття?
автор СкиниУскачи! • 23 октября 2023
Де ставити апостроф, де м‘який знак
Куда_бежать• 23 октября 2023
навряд
Играю у края• 23 октября 2023
За тиждень навряд. Але якщо якесь одне-два правила, то думаю реально за тиждень вивчити
Тундиринда• 23 октября 2023
Читати, писати, слухати, спілкуватись. Як з будь-якою іншою мовою.
Все знаю від і до• 23 октября 2023
За тиждень наврядчи. Але добре не тільки дивитись відео та вчити правила, а ще й читати. Щоб відчувати правильне написання слів.
Нульовий сантиметр• 23 октября 2023
Писати і писати, щоб запам´ятати. Бо послухати послухає і на тому все. А як 20 вправ напише, то хоч декілька слів відкладеться