младокошкина• 23 октября 2023
3-й день на диете, результата почти нет. Сил уже никаких
Так хотелось хорошее тело, но видно, не судьба
Оябунчик• 23 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
В первую неделю уходит вода до 3 кг.
Потом 0,5 кг в неделю комфортное похудение.
Підкажіть,це яка дієта?Тобто треба споживати мало води також?
МадамОхмури• 23 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Води треба пити багато 1.5-2 л на добу , як і всім. Нормальне харчування , 3 р в день без перекусів. В залежності від первинного ваги, їсти в день на 1500-2000 калорій
Рахується по формулі.
Дотримуватися правилу здорової тарілки.
Рахується по формулі.
Дотримуватися правилу здорової тарілки.
Оябунчик• 23 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Рахується по формулі.
Дотримуватися правилу здорової тарілки.
Рахується по формулі.
Дотримуватися правилу здорової тарілки.
Дякую!А буває таке,що людині не підходить пити багато води?Я худа,зі здоровʼям,порядок,але наливаюсь,зʼявляється живіт,мені такий ефект не подобається.Я від іжі так не поправляюсь,як від води.
Шаманю второпях• 23 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Отпишитесь потом
Повернулася з йоги. Група лише набирається, тому поки це був індивідуальний урок. Мені сподобалося, трохи поговорили, позаймалися, щось виходило краще, ніж чекала інструктор. Загалом задоволена і налаштована займатися.
Цікава деталь: клуб державний, від міністерства культури, є різні гуртки для дітей і дорослих. Ціни дуже демократичні, йога тричі на тиждень 1300грн місяць. Працюють на базі колишнього кінотеатру.
Анти-анонім• 23 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
О, класно. Успіхів Вам
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я только подумала о диете и о, чудо- минус 5 кг.
У мене рочків до 40 теж таке було:)