Медсестричка• 22 октября 2023
Plus siza і вага
Побачила сьогодні інформацію про модель в плюс сайзі
Зріст 177 см
Вага 91 кг
Груди 107 см
Талія 76 см
Стегна 117 см
От її параметри. Що мене здивувало. Це те, що в мене вага більша трохи, я розміри стегон і грудей менші. Ріст теж трохи менший
Ну і розміри в неї вказано 48 (це, думаю, европейський). а в мене 44-46
чому ж вага в мене більша?
Зріст 177 см
Вага 91 кг
Груди 107 см
Талія 76 см
Стегна 117 см
чому ж вага в мене більша?
Снідаю авокадо• 22 октября 2023
Тому що вага не показує те, яке у вас тіло і його якість. У мене вага 75, у подруги 85- зріст однаковий. Подруга виглядає набагато худішою.
Медсестричка
• 22 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Классное соотношение талии и бёдер. Интересно взглянуть
Ешлі Грем
Пишу_граммотно!• 22 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Нормальное соотношение. У меня 70 и 100, обычно выгляжу
Медсестричка
• 22 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
44-46 це європейський чи який
Можете в С, М перевести
Істеріомама• 22 октября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну, а я прямоугольник и женственные фигуры для меня красивы
Медсестричка
• 22 октября 2023
Ответ дляАдминко
Стегна 117 - це 58 розмір
це ви, мабуть, український розмір вказуєте.а в вікіпедії, думаю, європейський
Админко• 22 октября 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну тоді +6 до українського
А це 50-52. А бедра 117 це більший розмір
Лівий Локіть• 22 октября 2023
Имхо, вес и размер далеко не всегда сопоставимы. Я вешу 64, моя подруга 60, на меня джинсы 38 размера свободны в попе, а на ней тугие, аж натянуты.
Фляшунька• 22 октября 2023
Почти мои параметры, но грудь у меня меньше... 172см 98/70/116.... Я вешу 75кг
Медсестричка
• 22 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Це не 44-46
Це 44С і 46 M
ну давайте не сперечатись про різні формули розмірності. я купую собі джинси 44-46 на зарі, наприклад
у моделі вказаний розмір на вікіпедії.
не суть яким розмірним рядом ви користуєтесь. ну добавте всюди +60 чи що там
у моделі вказаний розмір на вікіпедії.
Царевна_несушка• 22 октября 2023
Автор, напишіть свої параметри і буде зрозуміло, чому різна вага
Медсестричка
• 22 октября 2023
Ответ дляФляшунька
ого. а як при таких параметрах у вас вага майже на 20 кг менша ніж в мене. та й менша ніж в цеї моделі з її ростом.
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну вот так. А какие такие парамеры? Попа да, она всегда у меня была и бедра... Но и талия тоже. Грудь у меня небольшая, я груша. Больше грудная клетка, чем сама грудь.
Админко• 22 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Я важу більше, ніж ви, ОГ такий самий, ОБ 105.
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляАдминко
А ОТ какой и рост?
Конфиденциальность• 22 октября 2023
Ответ дляФляшунька
Ви,мабуть давно не важились...у мене зріст 172 см, вага 72 кг, але параметри значно меньші за Ваші...90/72/98
який Ви розмір носите одягу?
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
який Ви розмір носите одягу?
Сегодня утром)
Конфиденциальность• 22 октября 2023
Ответ дляМедсестричка
ось і у мене подібне питання...при майже подібному зрості і вазі у мене набагато менші параметри ...але це Радниця, що хочеш понаписують)
Фляшунька• 22 октября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
який Ви розмір носите одягу?
Джинсы 42, 40 европейский, от модели зависит. Но в поясе часто мне велики. Верх у меня меньше, иногда размера на 2, но я просто беду оверсайз так сказать.