Мама Чели• 23 октября 2023

Чи є різниця між дорогими і дешевими засобами для волосся?

Чи марно витрачені гроші.
Які засоби вам дуже сподобалися?
жижифреймут• 23 октября 2023
Девочки, рекомендую эту маску от всего сердца! Она творит чудеса!!!

Kusalochka• 23 октября 2023
Да. Для меня разница огромная. Очень хотелось немного экономить, но для волос подобрать дешевле не смогла
SectetlyYours• 23 октября 2023
Все индивидуально
Но дорогие не лучше мас маркета
Непозбувна Бентега• 23 октября 2023
Покупала как дорогие так и мас , честно ? Я на своих волосах не вижу разницы но для своего утешения покупаю что дороже . Мои волосы даже без кондиционера мягкие .
Непозбувна Бентега• 23 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Можу будь-яким помити, ефект однаковий
Волосы красивые 😍 какая у вас краска и оттенок ?)
Княгиня пітьми• 23 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дякую ) Вище писала, на тому фото давно не фарбоване, тому в рижину трохи віддає. Я фарбуюся в холодний відтінок 5.17 Іноа
Брюнетка в Мармеладе• 23 октября 2023
Ответ дляРанковий базар
А мені матрікс гірше ельсеву, взагалі не сподобався, як дешевий шампунь.
Це все індивідуально. Для мене немає нічого гіршого за Kerastase, навіть пантін кращий
Stepa_nida• 23 октября 2023
Багато цікавилась цією темою.
Пряма кореляція не завжди є. Тому потрібно цікавитись складом.
Ранковий базар• 23 октября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Погоджуся, все індивідуально, треба підбирати для себе. Багато кому не подобається нумеро, а я обожнюю їх шампуні та маски, в мене волосся до попи, кращого догляду не можу знайти.

Тектологиня 80lv• 23 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Можу будь-яким помити, ефект однаковий
Офигеть. Красота
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Мені подобається Vatika засоби для волосся, вони не дорогі і хороші