Носки на подтяжках• 23 октября 2023
Засоби від висипань для підлітків
Поділіться дієвими засобами від висипань.
Всі тільки почалось - червоніє шкіра, і висипання набирають обертів.
Доглядаємо - умивашка плюс легесенький крем. Потрібно щось саме для роботи з висипаннями
Дякую!
Файна_зупка• 23 октября 2023
Моїй доньці допоміг скінорен. Теж почали застосовувати на початковій стадії.
ЖивунаБагамах• 23 октября 2023
Користувались як засобом швидкої дії дуаком на ніч, а так звичайний догляд. Моїй підішли корейські засоби - гелі для умивання і періодично пілінги-скатки чи очищуючі маски
Носки на подтяжках
• 23 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Теж купила пілінг і умивачку, але боюсь що швидка допомога все одно буде потрібна
ЖивунаБагамах• 23 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
ну от дуак як швидка допомога був найдієвішим. користуватись тільки на висипання на ніч, швидко проходить і не розходиться по всьому обличчю. тримать гель в холодильнику. Пробувала засоби з аптечної косметики з цією ж діючою речовиною, працює менш ефективно
Рожайтретьего• 23 октября 2023
Я прочитала букву ’р’ замість п.
Зайшла почитати що це таке взагалі коїться
Носки на подтяжках
• 23 октября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Я прочитала букву ’р’ замість п.
Ой, це мабуть наступне питання буде. Спочатку прищі, потім ото що ви прочитали :))) цих підлітків ще перетерпіти. Як то нас батьки терпіли??
Рожайтретьего• 23 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Тримайтесь)
Певне років в 19 можна буде видихнути)))
Носки на подтяжках
• 23 октября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Але ж ціна. Ого го
Анита -e034• 23 октября 2023
Моей дочери 15 лет. Сыпать начало в 12, ходили на чистки лица к косметологу, пробовали разный уход - ничего не помогло. Пошли к дерматологу, назначила анализ крови , выписала пить ретиноиды пользоваться уходовой косметикой из аптеки. Мой Вам совет: идите к врачу!
Носки на подтяжках
• 23 октября 2023
Ответ дляАнита -e034
Дякую! Ніби все поки ок, запалення проходять, але із щасобом, думаю, буде швидше. Не хочеться запускати просто.
ЖивунаБагамах• 31 октября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Але ж ціна. Ого го
так його і вистачає надовго. Взагалі всі більш менш пристойні засоби від акне і висипань коштують дорого. Скільки купувала з дешевих серій, все не ефективно(