Затишне кубло• 23 октября 2023
Чи можливо судитись за розділ квартири перебуваючи в іншому місті
Є спірна квартира в рідному місті , а я мешкаю в іншому місті, потрібно подавати до суду за її розподіл. Чи можливо судитись в місті , в якому я зараз проживаю? Та чи є в цьому сенс , якщо невідомо де проживають зараз інші співвласники. Можливо закордоном. Вони не згодні продавати всю 3- кімнатну квартиру, свою частку не можу продати, тому що навіть нотаріуси не хочуть оформляти заяви про першочергове право викупу , так як заяву вони не отримають . Мені залишається тільки дарча , а на це теж ніхто не погоджується, бо вони якоби можуть її оспорити ..
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
можно оформить доверенность на адвоката, наверное.
но адвокат нехилых денег вытрясет
месяцкие• 23 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
но адвокат нехилых денег вытрясет
Без адвоката автор не решит этот вопрос
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Без адвоката автор не решит этот вопрос
не факт что и с адвокатом решит.
меня например адвокат кинул на деньги
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Без адвоката автор не решит этот вопрос
Ну я розумію, що потрібен адвокат, але можливо судитись де я зараз мешкаю не їхати до рідного міста ?
Дама_с_караваем• 23 октября 2023
Вот эти вот части в квартирах, жуть какая когда найти общий язык не могут.
Треш в общем
месяцкие• 23 октября 2023
Подавать иск нужно будет по месту квартиры или ответчиков, уже точно не помню. Но там прежде чем продавать еще нужно будет провести экспертизу. Ответчиков будут искать через урядовий курєр. В общем, автор, это все не быстро и адвокат вам все расскажет.
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Треш в общем
Так , точно треш , не якого виходу з цими законами , все можливо , можете робити все що завгодно зі своєю часткою, а по факту не можемо нечого зробити ((
Як ухурделю• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
не знаю,как суд,а вот все нотариальные действия только по месту нахождения недвижимости.Можете не адвоката назначить,а любого представителя.Только доверенность правильно оформить
месяцкие• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Вам правильно написали, что в суд может вместо вас ходить адвокат. И это будет правильный вариант, так как ходить придется долго.
Як ухурделю• 23 октября 2023
если так подумать,что платить кому-то,что ездить на каждое заседание,наверное по деньгам так на так и выйдет.Зато сами все проконтролируете.Но адвокат все равно нужен,без грамотного юриста не разберетесь
Дама_с_караваем• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Да так и есть (
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
Ответ дляСвята
Думаете адвокат хуже знает?
есть адвокаты которые делают тяп-ляп.
нужно самому все контролировать
Як ухурделю• 23 октября 2023
Ответ дляСвята
Думаете адвокат хуже знает?
нет конечно,но у адвоката много дел.Он за каждой бумажкой не будет бегать.я проходила жилищный суд,адвокат только на подготовку бумаг и представительство в суде .Каждый выход оплачивается.Но и мне хватало побегать(
Як ухурделю• 23 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
есть адвокаты которые делают тяп-ляп.
нужно самому все контролировать
вот + 1000
месяцкие• 23 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
есть адвокаты которые делают тяп-ляп.
нужно самому все контролировать
Человек, который сталкивается с этим первый раз очень далек от всего. Они не знают, что отвечать на заседаниях, какие ходатайства заявлять, не знают процесс даже примерно. Поэтому автор, конечно, может вместе с адвокатом ходить на заседания. Но если она решит сама готовить документы и сама ходить в суд - это будет полный провал.
Контрольница• 23 октября 2023
Ответ длямесяцкие
Вони їх не знайдуть просто, от і все.
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
есть адвокаты которые делают тяп-ляп.
нужно самому все контролировать
Сама не можу, нервова система дуже розшатана, чоловік би поїхав , но це ж не так швидко , а йому тут працювати потрібно . Що мені кинути ту частку , щоб сестра приїхала та й знову там жила , а мені по квартирам ?
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
Ответ длямесяцкие
ну почему провал. Для человека с в/о разобраться можно.
Но я подозреваю, автор в декрете, поэтому она не может ездить
Контрольница• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну ви ж не хочете там жити, то чому ж їй неможна?
месяцкие• 23 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Вони їх не знайдуть просто, от і все.
Это не станет причиной для закрытия дела
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Ну квартира велика , якщо б ми її продали повністю і поділили гроші за свої частки , то їй хватило би купити квартиру та жити там . Це якщо по людськи , а не їй жити в 3-кі , а я по квартирам
Контрольница• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Вона такий самий власник, як і ви. От вона не хоче продавати, має право.
Ви в натурі виділяли частку? Могли б тоді свою кімнату закрити на замок, щоб вона не жила на вашій території.
месяцкие• 23 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Далеко не во всех делах. С бракоразводным процессом можно. С этим нет.
Контрольница• 23 октября 2023
Ответ длямесяцкие
А стане причиною для якого рішення?
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Не виділяла , адвокати говорять , що це тільки з приватними хатами можливо , а не з квартирами , що це потрібен іншій вход і виход , інші санузли ...
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
от видите уже сразу видно - адвокат дурак
Затишне кубло
• 23 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
І як її виділити , це ж і є через суд ?
Наполеон Бонапарт• 23 октября 2023
Ответ дляЗатишне кубло
вы можете отдать деньги адвокату , а он так и ничего и не сделает