Качка в тапцях• 23 октября 2023

Яке взуття придбали своїм підліткам між легкими кроссами та зимовими черевиками?

Зараз похолодання йде, буде нижче +10 та дощі, треба взуття синові на 43-44 розмір, бо зараз ще в кедах шкіряних ходить.
Які черевики чи кросівки утеплені, можливо, ви придбали своїм хлопцям, підкіньте ідеї.
Дивлюсь на якесь трекінгове взуття типу Каррімору. Або щось на кшталт хайтопів, але які взяти, щоби не промокали та не розлізлися?
Порадьте щось, будь ласка
Принцепесочка• 23 октября 2023
Джорданы они теплые

Володарка мрій• 23 октября 2023
Зимові кросівки. В них добре від -5 до +10. Пума, темберленди
Сіґеле-міґеле• 23 октября 2023
Merrell трекінгові взяли. Не промокають. Малий тест-драйв по калюжам зробив і в ліс по дощу ходив
Та прям багіня• 23 октября 2023
нелегкі кроси)
Таракашечка• 23 октября 2023
Найк джордан
Тушьмушьнюшь• 23 октября 2023
Я купила малому скітчерси високі.
А джордани замовлять треба, але я не впевнена в розмірі, ціна в Україні дуже велика на них
Дуболом• 23 октября 2023
Трекінгові з мембраною я купую.
Це не по калюжах бігати, але від дощу якраз.

НетЕщеНаверное• 23 октября 2023
теплі кроси
ДаЗдраПерма• 23 октября 2023
Моя в кросах ходит до сапог. Раньше покупала демисезонные, но сейчас до последнего ходит в кроссах, поэтому тот демисезон на неделю, не вижу смысла
Леди_на_драндулете• 23 октября 2023
В дайхмане купили кожаные ботинки-классику.