Володарка мрій• 23 октября 2023

Якого кольору черевики вибрати

Шукаю зручний демі варіант для прогулянок і поїздок
Результат:
вже голосів: 54
30 (55.56%) 1
15 (27.78%) 2
9 (16.67%) Тиц
Попразендовна• 23 октября 2023
Другі дуже маркі

Бабка_в_кедах• 23 октября 2023
ну страшки же
а если оригинал то еще и за огромные деньнги
А_я_ЛОЖУ!• 23 октября 2023
Блин, горчичные очень красивые.
Но себе я бы взяла черные 😆🙈
Дискомфортно чувствую себя в цветной обуви, не умею составлять с ней образы.
Мальовнича даль• 23 октября 2023
если будете ходить по улице,то первый вариант.Уж очень у нас сыро,грязно,соль (( За вторыми непонятно как ухаживать( Если чисто в машине,то вам Water proof и не надо
автор Володарка мрій • 23 октября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
ну страшки же
Оригінал , мені тімбери найзручніше взуття
Грамотний хвіст• 23 октября 2023
Гірчичні класні але не універсальні, якщо у Вас нема купи взуття на зміну, то краще чорні - практичні, універсальні по кольору, буде простіше підбирати до них одяг.