Губка Боб• 23 октября 2023

ФГДС/гастроскопия, Киев, ребенок

У кого и где в Киеве сделать вышеозначенную процедуру в мед.сне? Поделитесь опытом, плиз.
Потребую апгрейду• 23 октября 2023
Если гос, наверно, пошла бы в Гастроцентр на Копыловского. Гастроэнтеролог - Горячева Ирина. Делает ли она эту процедуру, не скажу.
Если частную, пошла бы в Обериг или Медиком.

Единая страна!• 23 октября 2023
Делала в Амеде, но взрослому.
Обзванивала много клиник, мало кто делает процедуру под наркозом.
Или записи задолго.
На счёт ребенка не подскажу.
Потребую апгрейду• 23 октября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Делала в Амеде, но взрослому.
Или записи задолго.
На счёт ребенка не подскажу.
Та купа клінік робить під мед сном цю процедуру. Я 2 тижні назад робила, пропонували під наркозом, але я і так пережила.
Единая страна!• 23 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ну, когда я искала, то далеко не все.
Нужен анастезиолог и т д
Потребую апгрейду• 23 октября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ну, когда я искала, то далеко не все.
Нужен анастезиолог и т д
Коли ви шукали і в яких клініках? Я робила під мед сном в Медіком, робила мама моя в Євромед. В Оберігу є. В BYK я робила 2 тижні назад, там теж є. В Вітамедікал теж є. Це всі де я точно знаю за останні 5 років. Не знаю де ви шукали, що нема.
автор Губка Боб • 24 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Если в Обериг, то к кому?
автор Губка Боб • 24 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
А где делали? У кого? Как прошло? Детям там делают?
Потребую апгрейду• 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Если в Обериг, то к кому?
В Оберігу всі хороші лікарі. Не думаю, що є великий вибір саме того, хто робить ФГДС дітям.
Ви можете зателефонувати до їх адміністраторів і запитати - вартість, хто робить і яким діткам. Враховуючи, що у них єдиних зʼявився перший дитячий інфекційний стаціонар, то вони завжди були першими в будь-яких дослідженнях для діток. Я там зі своїми дітьми лежала в звичайному стаціонарі, лікарі чудові.

Саме під медикаментозним сном я робила в Медіком, все пройшло чудово, але собі. На той час це була і колоноскопія і ФГСД. В Оберігу були черги на місяць вперед, тому шукала інший варіант. Теж можете зателефонувати для точних довідок ціни, лікаря і тд.
Думаю, і Добробут робить, але я туди іду в останню чергу якщо прямо хтось радить шикарного лікаря.
Який вік вашій дитині і яка причина саме такого обстеження?