Пусин Кукин• 24 октября 2023
Не можу зачекінитися на рейс
Доброго дня! Завтра виліт, а я не можу зачекінитися на рейс, видає помилку. Скажіть, будь, ласка, в когось були такі проблеми? Якщо на місці реєструватися, скільки це коштує ( може хтось знає)?
Ку ка ку ка ку• 24 октября 2023
Було, онлайн реєстрацію відкрили за годин 6 до рейса, про що повідомили емейлом
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
За 24 часа обычно чекин, может ещё рано?
Та ні, якраз за 24 години. Трохи хвилююся)
Губка Боб• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну попробуйте через час, посмотрите мейл, не отменили ли вообще ваш рейс
Губка Боб• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
А чем вы летите? У меня скайсканнер не находит утренних рейсов из Гамбурга в Бергамо
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Дякую, я трохи панікую:)
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Райнеир
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляСалт
Спробуйте трохи пізніше, якщо не получиться - пишіть в техпідтримку
Дякую
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Зайшла на сайт, там реєстрація на рейс вже відкрита, буду через сайт намагатися зареєструватися. А в додатку якась бідулька
З вишневого садка• 24 октября 2023
Автор, отпишитесь, пож-та, у Вас в результате получилось? Скоро тоже лететь этой компанией.
Мій не такий• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
У мене таке було з Візейром, в додатку не виходило, а через сайт зареєструвалася.
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Все вийшло, зареєструвалася через додаток. Бажаю вам удачі🌻
Пусин Кукин
• 24 октября 2023
Ответ дляМій не такий
Дякую за відповідь.
У мене з візейром також таке було, це ще була моя перша самостійна подорож. Тільки в мене не виходило на сайте зареєструватися, ми вже вилітили на вікенд, а на зворотній шлях я там вже намагалася зачекінитися. Дякую дівчатам тут на сайте, направили мене в додаток і в мене все вийшло😊
З вишневого садка• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Дякую!