Пусин Кукин• 24 октября 2023

Не можу зачекінитися на рейс

Доброго дня! Завтра виліт, а я не можу зачекінитися на рейс, видає помилку. Скажіть, будь, ласка, в когось були такі проблеми? Якщо на місці реєструватися, скільки це коштує ( може хтось знає)?
Ку ка ку ка ку• 24 октября 2023
Було, онлайн реєстрацію відкрили за годин 6 до рейса, про що повідомили емейлом

Губка Боб• 24 октября 2023
За 24 часа обычно чекин, может ещё рано?
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Та ні, якраз за 24 години. Трохи хвилююся)
Губка Боб• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну попробуйте через час, посмотрите мейл, не отменили ли вообще ваш рейс
Губка Боб• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
А чем вы летите? У меня скайсканнер не находит утренних рейсов из Гамбурга в Бергамо
Салт• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Спробуйте трохи пізніше, якщо не получиться - пишіть в техпідтримку
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Дякую, я трохи панікую:)
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляГубка Боб
Райнеир
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляСалт
Дякую

автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Зайшла на сайт, там реєстрація на рейс вже відкрита, буду через сайт намагатися зареєструватися. А в додатку якась бідулька
З вишневого садка• 24 октября 2023
Автор, отпишитесь, пож-та, у Вас в результате получилось? Скоро тоже лететь этой компанией.
Мій не такий• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
У мене таке було з Візейром, в додатку не виходило, а через сайт зареєструвалася.
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Все вийшло, зареєструвалася через додаток. Бажаю вам удачі🌻
автор Пусин Кукин • 24 октября 2023
Ответ дляМій не такий
Дякую за відповідь.
У мене з візейром також таке було, це ще була моя перша самостійна подорож. Тільки в мене не виходило на сайте зареєструватися, ми вже вилітили на вікенд, а на зворотній шлях я там вже намагалася зачекінитися. Дякую дівчатам тут на сайте, направили мене в додаток і в мене все вийшло😊
З вишневого садка• 24 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Дякую!