Грибной_Дождик• 24 октября 2023
Чому для вас так важливо бути зверху?
Ні, я не про секс зараз. Про дискусії. Вже неодноразово помічаю тут коментаторів, які роги в землю і вперто нав´язує своє. Ти вже 150 разів пояснив " ну от я така. Мені так потрібно/ подобається/ люблю/ хочу". Зазвичай цього достатньо для опонента , що кожен залишається при своєму. А ні. Не всім) в сенсі тобі хочеться??? В сенсі ти так любиш?! Он в тирнетах написано що ти маєш любити оце.
От у мене питання до таких людей: щоб що? Так скучно жити? Ви в реальному житті вже всих задовбали і тому прийшли причиняти добро тут?)
Цікаво, стільки 🤦 збере цей допис?) Така коза дика не цінує людей , що дають поради. - да я така)) і навіть гірше
Юпитерная• 24 октября 2023
Или скажем даже не то чтобы спорить с оскорблениями и т.д., а скорее с обсуждением разных мнений, иногда пофантазировать, допустить. А не в стиле ’ты дура - от такой слышу’...
Ніколи не збрешу• 24 октября 2023
Потому что это элементарно неуважение к другим плюс травмы из детства- не долюбили, не было внимания, щемили.
Я давно научилась не спорить с идиотами. Зачем тратить на них жизнь?
Автор, вам скучно и куча времени. Мне бы так))
Для себе вирішити потрібно: чи один раз відповісти і не вестись на провокації та гнів, чи весь час виправдовуватись і щось доказувати.
Людей багато, їх виховання, світогляд, оточення у всіх різне, тому і реагують на одні і ті самі слова по-різному.
Якщо ви занадто близько до серця сприймаєте думки і позицію чужих людей щодо критики, то обговорення на форумі точно не ваше.