Дівчата, вже не одне відео у тіктоці попадалося з бюджетним аналогом стайлеру дайсон. У когось є такий? як вам? чи варто купувати?
Вчителька з мікрорайону• 24 октября 2023
Як вміють розводити людей,але…. Якщо є попит то буде і пропозиція
Чому не хочете купити оригінал з тих марок які в ту ціну на яку розраховуєте?
Приму в дар• 24 октября 2023
Я все смотрю на Алишку, там по 3 тыс есть. Все никак не решусь. 25 тыс ну дороговато, он тех денег реально не стоит, пробовала не раз)