Svitlaaana• 24 октября 2023

Аналог дайсону

Дівчата, вже не одне відео у тіктоці попадалося з бюджетним аналогом стайлеру дайсон. У когось є такий? як вам? чи варто купувати?
ЛюбимаЯНЬ• 24 октября 2023
Тот что до 1000грн?
ОноВамнадо• 24 октября 2023
В чем прикол ?
Вы думаете разницы совсем нет ?
ОноВамнадо• 24 октября 2023
Из дешевых babyliss можно взять.
ВыФсеВрете• 24 октября 2023
А смысл?
Вчителька з мікрорайону• 24 октября 2023
Як вміють розводити людей,але…. Якщо є попит то буде і пропозиція
Чому не хочете купити оригінал з тих марок які в ту ціну на яку розраховуєте?
Приму в дар• 24 октября 2023
Я все смотрю на Алишку, там по 3 тыс есть. Все никак не решусь. 25 тыс ну дороговато, он тех денег реально не стоит, пробовала не раз)