Я супер-пупер• 24 октября 2023
Интроверты, вам сложно звонить по телефону?
Морковна• 24 октября 2023
Ответ дляВерСаСе
Залежить від настрою. Частіше пишу, але іноді приємно поспілкуватись з людьми з зони комфорту. Робота пов´язана з великою кількістю спілкування, але там я навчилась відокремлюватись, тобто спілкується ніби співробітник певної організації, а не я особисто.
Якщо ви так спілкуєтеся,як пишете, то повірте, співрозмовнику досить важко вас зрозуміти