Леплю из пластилина• 24 октября 2023

Прошу поради щодо високого тиску

Відразу перепрошую за питання.Але напишу як є.Маю сина,який зараз на передовій.Наразі в нього піднявся АТ до 190/90.Звернутися до лікарів ніяк.Мав проблеми з тиском ще до війни,коли навчався в училищі.Кардіолог дитячий назначала приймати препарати.В армію призвали зняв діагноз гіпертонія.Наразі хочу передати йому тонометр (той що був з ним під час наступу згорів)та препарати,які згадають АТ Немає змоги в когось взяти лікарську консультацію.Які саме ліки йому вислати?Ти що приймав в минулому чи щось інше?Розумію абсурдність мого питання,яке належить до площини лікарського рішення,але поки так.Буду рада вашим порадам.можливо тут є лікар.
Птица Говоруша• 24 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ось про що я й питаю Бо то,що було ефективне пару років тому,зараз в умовах постійного стресу може бути геть не дієвим
Може до сімейного лікаря з даного питання передзвонити. Вона призначить препарати.
Війна, постійний стрес, а ще контузія була. Потрібно підбирати препарати з лікарем.
Птица Говоруша• 24 октября 2023
Ответ длязабиякина
Я ще до лікаря не дійшла для обстеження, але бачу, що пігулки треба приймати на постійній основі. Ось зараз сама собі призначила Берліприл, п´ю два тижні, тиск тримається в межах (ці пігулки мені призначали два роки тому під час гіпертонічного кризу)
Берліприл переноситься добре? Чи виникали побічні ефекти, наприклад, кашель?
Колись приймала Берліприл. Так, препарат може утримувати АТ в межах норми. Але десь через 10 днів почався кашель, поступово посилився аж до задухи. Виявилося, що при прийомі інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту, до яких відноситься Берліприл, як побічний ефект, виникає часто кашель. Навіть в інструкції пишеться - з боку органів дихання, органів грудної клітки та середостіння: дуже часто – кашель.
Щодо побічних ефектів, все індивідуально. У когось одні побічні ефекти виникають, у когось - інші, хтось переносить препарат добре.
автор Леплю из пластилина • 24 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Тоді було так Наче добре.А зараз після того як іх травили газами та фосфором має проблеми з диханням.То ж не знаю
забиякина• 25 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я поки більше двох тижнів не приймала. Планую сходити до лікаря, щоб він призначив