культУра• 24 октября 2023

Свекор вкусив мене за палець

Гостювала у свекрів, свекруха зробила мені бутерброд. Я сиділа сама на веранді, пила чай і читала щось в телефоні, а інші щось там в дворі метушилися. І от сиджу, а руку з бутербродом я так ліктем на стіл виставила. І тут відчуваю різкий біль, наче струмом пробило, я так заверещала, шо аж збіглися всі. Думала, собака схопив, коли повертаюсь і бачу свекра п´яного. І такий стоїть, ковтає шмат мого бутерброда: "- Ой, я думав то Ніна сидить (його жінка). Звиняй, каже, дядя трошки не переборщив. Я просто в шоці!!! Як нас можна було сплутати зі спини?! Якщо я вдвічі менше за його Ніну! Полюбому знав, шо це я! Просто злякався, що жарт дурний не вийшов. І шо це таке "Трошки переборщив". Тобто, сам факт кусання чужого бутерброда - це в його розумінні норма? Якось я розгубилась і поблажливо відреагувала на це все, зробивши скидку на те, що він п´яний. Хоча треба було відстоювати свої кордони! Ну хоч свекруха його тоді трохи відгамселила за мене, коли за шкібарки потягнула його проспатися. А от як би ви діяли? Палець досі болить, особливо в області нігтя, кров запеклась, боляче коли трошки тисну зверху, от хай ще мені ніготь злізе!
Сіґеле-міґеле• 24 октября 2023
Он пьян
Что вы хотите
Это ненормально в любых аспектах
автор культУра • 24 октября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Он пьян
Что вы хотите
Это ненормально в любых аспектах
А хіба сп´яніння виправдовує провину?
Я не Тролль• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Та йому вже не до тойво в 65 років) А от до дебіляцьких жартів ще й як тойво!!!
Ви там знаєте...
БезПаспортаНеПродаю• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Я вас прошу, мому діду було за 70 - бабі зраджував. 65 це ще не так і багато.
Красота неземная• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
В мене сусід з альцгеймера на ходунцях насилу пересувався.
Говорити не міг,а в пазуху і на задниую витріщався.
Інстинкти
автор культУра • 24 октября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я ж не заперачую, просто це можливо, я так написала через свекруху, яка любить відпускати якісь жарти про його не тойво
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ дляДА да да
Помстіться! Відкусіть йому вухо!
Краще пісюна, буде незабутньо
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Підняти скандал! Що такі речі просто так не сходять з рук!
І чого не підняли? Що тепер з кордонами?
КохайтесьЧорнобровi• 24 октября 2023
Это ещё что.
Мой меня взасос поцеловать пытался, я была в шоке.....
автор культУра • 24 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Того шо розгубилася, я взагалі туплю в нестандартних ситуаціях, і вже потім оці накрути і думки - а треба було так і так тоді
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
А хіба сп´яніння виправдовує провину?
Накажіть його
Личко Невеличке• 24 октября 2023
Хорошо, что Вы еще ко рту бутерброд не поднесли .
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Так йдіть його розбудіть і покажіть кордони
автор культУра • 24 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так я вже не у свекрів
Контрольница• 24 октября 2023
Ответ дляДА да да
Помстіться! Відкусіть йому вухо!
Яйко
Love_Love_Love_• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
Так я вже не у свекрів
Повертайтесь, ви не закрили тему
Сіґеле-міґеле• 24 октября 2023
Ответ длякультУра
А хіба сп´яніння виправдовує провину?
Вы с пьяным не поговорите и не докажите, ибо в опять будет пьян и сделает еще похлеще.
Решение принимаете тут только вы
Я б туда больше не вернулась
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 октября 2023
У вас класні історії. Сподіваюся, колись вийде ваша книга)
Санта Барбара• 24 октября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Хоче Вас тойво
Гурман! Почав з пальців😅
Рання пташка• 24 октября 2023
Ну ничего, свекруха за вас отстояла ваши кордоны, отгамселила ж его
-Ань-• 24 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Про всяк випадок зробіть щеплення від сказу...
Старому алкоголіку.
Це буде страшна помста.
я Кукарача• 24 октября 2023
Ответ для-Ань-
Старому алкоголіку.
Це буде страшна помста.
Покусана невістка, то логічно й щеплення робити саме їй.
Але у вас, наскільки я пригадую, щеплення болюча тема? Ви ж тут постійно постили популярну інформацію в середовищі антиваксерів і любителів фольгових шапочок?)
-Ань-• 24 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Чого тільки невістка повинна страждати???
я Кукарача• 24 октября 2023
Ответ для-Ань-
Тому що вкусили саме її.
Л- логіка.
-Ань-• 24 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Тому що вкусили саме її.
Л- логіка.
І ви пропонуєте невістку добити.
Замість того щоб свекру зробити всі щеплення по календарю. Це легальний безнаказаний спосіб вбити особу.
я Кукарача• 24 октября 2023
Ответ для-Ань-
І ви пропонуєте невістку добити.
Пропозицію ’добити’ вперше оце бачу від вас. Цікаво, звідки така кровожерливість?
КошкинДом• 24 октября 2023
Ой у мене свекор теж чудив : любив підкрастися і холодними руками за шию.
І нормальний дядько, голова колгоспу. По віку я йому в онучки годилася, 48 років різниця.
Рогнеда Карповна• 24 октября 2023
Пошла бы прививаться от бешенства.