У Ванька такі цікаві пости
----как там Бельбек, почему самолёты не поднимаем?------
Пишуть там гучно, вибухи
Хоч би в наших все виходило, як задумали
Пишуть там гучно, вибухи
олена олена• 24 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Сподіваюсь, що моя сім´я вся здорова і ціла виїде за кордон, разом з братами, сподіваюсь, що їм не знадобиться допомога психолога після війни, що їхня психіка не дуже постраждає. І ми забудемо це все як страшний сон
А служити ваші брати не йдуть? Щоб перемогу наблизити і вашу нервову систему поберегти
олена олена• 24 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Вони служать з першого дня повномасштабного вторгення і мріють уже виїхати нарешті з сім´ями за кордон.
В ЗСУ служать? І про закордон мріють? Щось не клеїться. А про перемогу України мріють чи ні?
Ответ дляlilu1990
Зрадили нас Кучми і ко, здавши зброю і розпилявши літаки. Не там зрадників шукаєте
Ну чекай е, хтось тоді гарантував безпеку, від когось тоді така пропозиція чи вимога поступила. Цікаво хто був ініціатор тоді, окрім хто був виконавець .
Мій чоловік каже, що стратегічні Україна не могла утримувати
Ответ дляолена олена
А що не клеїться? У них теж є інтернет. І вони в курсі про корупцію, весілля і т.д. на початках пішли на хвилі патріотизму, як багато хто. Зараз уже все стало зрозуміло
Ответ дляok1904
Іран в санкціях може. А Україна не могла?
олена олена• 24 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Здаватися треба? Чи що зрозуміло?