Cvet_ОК• 24 октября 2023

А шо там Крим? Севастополь?

У Ванька такі цікаві пости
----как там Бельбек, почему самолёты не поднимаем?------
Пишуть там гучно, вибухи
Хоч би в наших все виходило, як задумали
Rolovskaya• 25 октября 2023
Ответ дляNat-li
Из новенького..
Це з Аліекспрес такий?

автор Cvet_ОК • 25 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Я їй протидіяла напряму, стикнувшись зі схемою, яка приносила в карман ще тоді голові сільради і його спільникам дуже багато грошей. Але другою Гандзюк не захотіла бути.
Просто в інших країнах, куди ви хочете, вже були такі свої Каті
Мені колись доводилось трохи похитнути систему, головне - знайти слабину і відійти подалі, коли буде падати розхитане
lilu1990• 25 октября 2023
Ответ дляCvet_ОК
Отож я зробила висновок, що краще нічого не хитати. Собі дорожче. Най боряться ті, які ще мають якусь надію
автор Cvet_ОК • 25 октября 2023
Дівчата, хто там ранні пташки і побачите новини про нічні ’хлопки’, відпишіться, цікаво, скільки ж риби сьогодні наглушили
tarveldy• 25 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Матрешки с пальцами подтянулись, переживают !!!
Ну так робота в них така, фублі самі себе не зароблять )))
Басина• 25 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Какой из дубликатов хуйла уже вышел на замену , старому злобному карлику …сколько женщину с косой обманывать можно!
Та вона ним гидується. Прийде, постоїть, подивиться і думає:’нууу... нєєє... блювону...’