Разгуляшка• 24 октября 2023
IT с нуля сейчас стоит?
Я работаю бухгалтером, так задолбалась от изменений за 15лет и просто выгорела, доход тоже не мотивирует.
Насколько есть смысл идти учиться на того же тестировщика с нуля или хотя бы таргетолога? Боюсь выкинуть денег на обучение, а потом огромная конкуренция за зарплату 500дол.
Кто учился недавно, как реально обстоят дела после учебы, поделитесь пожалуйста.
Или что есть интересного на этом рынке?
Борщичок• 25 октября 2023
Ответ дляIncol
Я з перших днів своєї професійної діяльності працювала в різних 1 С, від сімки , всіляких УТП/УПП до BAS. Саме сьогодні питала у колег порад, стосовно української альтернативи. Але не буду лукавити, BAS дуже зручний інструмент у використанні, все відлагоджено, з усіма системами взаємодія, оновлення, підтримка і т.д. Але часи наразі такі, що все може бути. Середній і малий бізнес не можуть дозволити собі іноземне ПЗ, бо досить негуманно по вартості, а альтернативи гідної по ціні і підтримці так і не створили на державному рівні за всі ці роки, нажаль. Бо такий проект вимагає інвестицій, які не окупляться відразу.
Он активи Киівстар арештувала, а ще нещодавно думалося, що таке неможливо. Рівно, як і історія з Брокардами.
І що є по альтернативі?
Воленс-неволенс• 26 октября 2023
Ответ дляспальное место
Ну так треба знать що вчити, де взяти план навчання якщо лбдина з нуля?
Погуглити. Все це є в інтернеті. І плани, і матеріали. Як людина збирається бути айтішніком, якщо не здатна до самонавчання? Працюючи в айті постійно потрібно вивчати нове, і ніхто планів не даватиме, сам береш і шукаєш все і вивчаєш.
Воздух в банке• 26 октября 2023
Ответ дляВареничніца
Все правильно пишите!
Дуже красива реклама. Виглядає так, що сьогодні ти сантехнік, закінчив курси і через три місяці ти програміст з зарплатнею 5000ує.
Тільки мовчать, що мета курсів - заробити гроші. А правда в тому, що таких ’недопрограмістів’ тисячі, а гарних сантехнікв - дійсно обмаль))
І ще одне, дуже багато людей, які не стикались раніше з програмуванням навчання кидають. Навіть те, за яке заплатили. Бо, дійсно, далеко не у всіх виходить зрозуміти навіть прості речі.
Є відома безкоштовна школа RS School. Там є статистика : на початку десь 4000 - 5000 студентів, закінчують 300-500.
А до роботы доходят 1-2 или вообще никто.
КокошинЭль• 26 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не будет, началась эра ИИ
Я этот вопрос задавала топам в Ай ти,т.к. мой сын собирается поступать в Штатах в коледж на инженеринг.Был ответ такой,что кому то надо будет програмироватьИИ.Поэтому,это всего лишь спад,а когда сын закончит,то уже будет опять все норм.
Чупокабра• 26 октября 2023
Я бы посоветовала вам развиваться как бухгалтер в IT. Сейчас многоие переходят на гиг контракт - вы можете исследовать эту тему и работать бухгалтером в айтишке
МЧСница• 30 октября 2023
Ответ дляЗабула що?
А что можете посоветовать выгоревшему и вощненавидившему за 13 лет рабоиы профессию юристу со средним английским?
Щось ви рано вигоріли, а 23 роки не хочете, в судах і юркомпаніях, з громадянами також був досвід певний час)))
Забула що?• 30 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Не хочу
я себе через силу змушує це все робити. І це впливає і на якість життя і на якість роботи. І від думки, що в цьому варитись до пенсії мене долає паніка і розпач
МЧСница• 01 ноября 2023
Ответ дляЗабула що?
Не хочу
Чому обрали цю роботу?
Забула що?• 01 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
Чому обрали цю роботу?
Дивне питання. Я її обирала, коли мені було 16 і мені було цікаво і легко йшло. Зараз мені 35, життя потягало трохи, побачила і пройшла багато і зрозуміла, яке це, вибачте, ла@но. А ще зрозуміла, що професія повинна бути така, щоб згодилась будь де, а ця професія прив´язана до країни. Якщо життя закине за кордон, а це, виявляється, дуже навіть реальність - ти нуль. Ну і коли мені було 16, я не дуже уявляла,яка наскрізь прогнивша система, в якій я буду працювати (це я про суди, податкову, митницю, поліцію).
МЧСница• 01 ноября 2023
Ответ дляЗабула що?
Дякую, підпишусь під кожним словом, особливо останнім реченням. Моє питання не дивне, я мріяла з 12 років, була дуже задоволена роботою, коли молодша була, все йшло як по маслу, задоволення отримувала і гроші нормальні, а потім раз за разом система вражала і дуже розчаровувала, люди також. Про думку про закордон, також зробила такі ж висновки, знайома малювала і зараз малює за межами країни, але юристи також влаштовуються знайомі в різних країнах при консульствах і різних компаніях, не все пропало. Але про Айти я також розмірковую)), тому що можна вдома поруч з дитиною працювати і за кордоном. Але інформація якась не дуже, чи варто починати вчитись, якщо все так ускладнилось....
Забула що?• 01 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
В консульства не влізуть всі юристи. Ну реально, ймовірність потрапити працювати в консульство - 0.000...
Коли я пішла за кордоном на біржу, мені з моїм досвідом і середнім англійським запропонували роботу помічником на кухні в будинку для пристарілих.
Я теж в роздумах, куди б податись, на кого перекваліфікуватись. Гарантій же ніхто не дасть, що не витратиш дарма гроші та час. Поки що в пошуках себе
Твердая валюта• 13 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
GA лучше всего учить сразу на практике и я, например, в свое время научилась и разобралась самостоятельно и с твердой уверенностью скажу, что если ковыряться там с интересом - то это просто)) даже не смотря на то, что сейчас уже ГА4, вам даже проще будет, не надо будет разбираться в юниверсал аналитикс))
Девушка, что написала вам про нее как-то скинула все в кучу - и то, что GA набирає обертів, хотя это инструмент, который существует лет 15 и про бизнес аналитику, хотя это никакого отношения к GA не имеет)))
Если вы хотите начать изучать GA, то сделайте тестовый аккаунт, и все смотрите сразу внутри, потому что там многое интуитивно понятно. Идеально - получить доступ к реально работающей аналитикс на реальном сайте, потому что тестовый акк, конечно, не так интересно
Подскажите, пожалуйста, где и как применяются потом навыки с GA? Если начать с ней разбираться так, как вы советовали автору, то как это применять дальше? Можно для чайника, пожалуйста, это о программировании или о тестировании?