Разгуляшка• 24 октября 2023
IT с нуля сейчас стоит?
Я работаю бухгалтером, так задолбалась от изменений за 15лет и просто выгорела, доход тоже не мотивирует.
Насколько есть смысл идти учиться на того же тестировщика с нуля или хотя бы таргетолога? Боюсь выкинуть денег на обучение, а потом огромная конкуренция за зарплату 500дол.
Кто учился недавно, как реально обстоят дела после учебы, поделитесь пожалуйста.
Или что есть интересного на этом рынке?
ХикориДикори• 25 октября 2023
Я саме завдяки курсам роки 4 тому змінила професію. Зараз моє це монтаж відео та моушн дизайн. Звичайно курсів недостатньо для того щоб бути спецом, потім багато треба вчити самому, ну і про зміни ви писали - зміни постійно і тут є, постійно щось нове, що треба теж вивчити. Роботу стабільно раз на пару тижнів пропонують, при тому що я її не шукаю, просто на Лінкедін пишуть. Коли йду на співбесіду - беруть). Запитів і вакансій менше не стало за останній рік. Але я зараз дуже обмежена в часі, тож на повний день не готова влаштовуватись. І зараз викладаю моушн дизайн в Go Iteens, це підрозділ Go IT для навчання підлітків. Про працевлаштування після курсу не скажу, бо підлітків не влаштовують), хоча в мене є студенти, які вже роблять проекти за гроші (перші семестри вони вивчають графічний дизайн, по цьому напрямку вже дехто і працює). Але програма гарно складена, дз обов´язкові, супровід достатній в процесі. Взагалі, авторе, вивчити щось нове в змінити професію можна, важливо тільки спочатку зрозуміти, чи вам сфера заходить, і чи готові багато вчитись. Бо курси - це тільки початок щоб мати базу. Потім, якщо хочете бути конкурентною на ринку праці - треба буде теж постійно навчатись. В будь якій айтішній чи діджитал сфері.
Ответ дляБабка-ежика
Скільки Вам років? Чи готові Ви не працювати і вчитися 18 годин в день? І ваші здібності теж мають значення+удача! Мені 40+, бухгалтер, не наважилася. Нема кому мене утримувати, поку буду вчитися, підстраховувати, займатися домом.
На тестировщика абсолютно не нужно учиться 18 часов в день.
автор, если хотите, если это ваше, то начинайте учиться (просто совмещайте работу с учебой). Главное, что бы вы понимали, что это ваше и вы можете. Тогда все получится.
Мольфарочка• 25 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Если вы знаете 1С, я бы на вашем месте двигалась в этом направлении IT. Во-первых, в Украине днем с огнем не сыщешь толкового программиста именно 1С. Если вы легко обучаемы, то идите учиться. Эта тема вам понятней и ближе.
Да, очень мало программистов 1с....
Алекс-1022• 25 октября 2023
Ответ дляЗабула що?
Ник вам в тему, конечно. Такая звезда шокапец. Все остальные пыль, одна вы умная. Ну и муж ваш. Шо вы с такой короной делаете на советчице?? К тому же, региональный директор вроди как человек занятый и полдня в бабьем форуме трепаться вряд ли будет.
Тут опять стоит кусалочка под анонимом и унижает людей? 😂 интересно чего ж это не без анонима
Я пані прохана...• 25 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
хаха, я пыталась найти кто меня обучит программированию в 1С. Так никого и не нашла...
КапитанльнаЯ• 25 октября 2023
Ответ дляneta3011
Ну если тестировать сайтики на ФОП, то да, не нужно. Если цель попасть в нормальную компанию, то учиться нужно постоянно и много. На курсах так и говорят-всего 3 месяца и выхлоп на первой работе от 800$. Только на эту первую работу идут тысячи таких же и чтоб выделяться надо учить овердофига.
Ответ дляХикориДикори
Чи займаєтесь репетиторством? Хочу дитину до когось віддати на навчання, щоб зацікавив і дійсно щось навчив. Можна в приват)
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ищите должность в it accountant , смотрите требования и если подходит , то улучшайте навыки и вперёд.
Анріал. Там все та ж бухгалтерія, від якої так задовбалася авторка, це по-перше. По-друге, з вулиці нікого брати не будуть, виключно за рекомендацією і не аби кого. Хіба шо в таку ж шарагу, як гойті😂
KROX@• 25 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Курсы стоят 20т и идут два месяца и обещают трудоустройство
Те что по три занятия я не рассматриваю))
какое там трудоустройство.... только, чтоб деньги с Вас взять, наобещают
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
прям таки сдувается, нужно подстраиватся под рынок, за год уже можно было набратся опыта на фрилансе и указать это в резюме + возможно резюме хреновое само по себе
У фрілансі вистачає конкуренції від індусів, пакистанців та латаму. І просять вони не захмарні рейти. А ще часто вони ніфіга не світчери, особливо у багатьох індусів є профільна освіта і англійська рідна (так, з їх відомим акцентом, але ржуть з нього виключно наші сноби).
МаксХмара• 25 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
А что скажете про курс в GoIt data Analyst?
Знаю бакси• 25 октября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
В ІТ зараз новачкам дуже важко. Конкурс величезний. За 2 місяці ви ІТ- шником не станете.
Хочете спробувати - вчиться безкоштовно, на ютубі повно уроків.
Ой, а в мене є позитивний досвід від подруги. Закінчила курси по фронтенду, коли почалась повномасштабна. Працює на фрілансі, замовлення отримує через апворк.
Шукаю стакан• 25 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Да ее спалят на первом предложении. У нас ейчары проверяют опыт работы например, звонят в старые компании. С пафосными бухгалтершами у которых там что то налоговая не считает никто связываться не будет. Вы понимаете ее начальнице будет 25-27 максимум, она не захочет старуху которую надо учить себе в команду.
Можно наварть об околоайтишном опыте - саппорт и тд, но я уже писала выше, сейчас не 2019 год чтоб брали за красивые глаза. Автор в тестеры хочет, а не разработка. А так +- все в айти раньше так и влазили, придумывали опыт или проходили стажировки с оплатой в 3 коп
Шукаю стакан• 25 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Совет дня, я так работала, начальник получал 1-2 тыс грн за час работы программиста(7 лет назад), а программисты получали по 10-20 тыс грн
Слобожаночка• 25 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Попелюху теж дивлюсь, наче непогано, а щоб глибше, порадите щось? Чи все інше тільки з досвідом приходить?
Та я сама без роботи((( Паралельно з платними курсами, я вчилась сама в відкритих джерелах. У мене був курс по SQL, перед початком я подивилась курс Попелюхи і думала, що буду все знати. Але, те що було на ютубі, на платному курсі ми пройшли за 1,5 уроку. А потім почався треш 🤣
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Із розряду «вредных советов». Околоайтішний досвід в плюс не йде, а намальований досвід типу фріланса вираховується за перші 5-10хв співбесіди і на цьому вона закінчується. В шараги може таких і брали, в компанії, де цих розумників потім мав співбесідувати замовник чи менеджер на його стороні точно ні. І тестувальнику зараз треба знати ой як багато. Код писати може й не заставлять, якщо немає автоматизації на проекті, але коли треба буде розбирати складні баги і інвестігейтити, який коміт міг щось зламати, то хоч базові знання як програмування, так і баз даних і т.д. стануть в нагоді. І так, багато менеджерів нададуть перевагу кандидату, який хоч трохи, але шарить, а не буде думати, що він тестер і не повинен розбиратися в технічних деталях.
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Недавно була вже тема про це, скористайтесь пошуком. А так в цій темі вже не раз писали, курси не від айті компаній це просто бізнес.
Шукаю стакан• 25 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так вы и читать не умеете, я писала что работало до определенного периода, когда можно было влезть в стартап для опыта, сейчас на рынке затишье и выживают сильнейшие.
З бісиками• 25 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Идти сейчас в АйТи- это как ехать спустя полтора года спустя в Германию на плюшки. Очень тухлая идея
++ очень тяжело с работой.. новички никому не нужны.. от слова совсем... а в Америке даже спецы сейчас без работы сидят сотнями...
З бісиками• 25 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Вы на проекте не одна будете, а с толпой рукожопов, возможно,там тоже свои нюансы.
++ прям в точку! Один валит - остальные выгребают!
МаксХмара• 25 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Это моя была темв. Там только пару ответов были по теме, остальное захейтили
ХикориДикори• 25 октября 2023
Ответ дляfaustria
Думала про це, але зараз не готова, бо ще незрозуміло що зі світлом буде зимою, не хочу подводити людей, моїх павербенків і акумів вистачить тільки на те навчання, що вже є). Взагалі, якщо дитині цікавий цей напрямок, то краще почати саме з бази по графічному дизайну.
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ні, не работало. В шарагах так, тут ви «чітать нє умєєтє»
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Бо є за шо, але вам там дали норм пораду про уку. Це, напевно, єдиний випадок, коли комерція виявилася корисною обом сторонам. Я працюю з випускниками звідти, таких і зараз з руками виривають і студенти навіть в такий час влаштовуються на практику у відомі компанії. Але порядок цін там відповідний.
ЖенаАйтишнеГа• 25 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Вы продаёте курсы? Зачем вы эту чушь пишите. Я уже ответила - без шансов. Но такое, у нас народ любит обманываться. Там кто-то раньше очень точно написал про золотую лихорадку.
Мастер Пис• 25 октября 2023
Ответ дляХикориДикори
Ви так гарно написали, саме вчора з донькою говорили про вибір професії, хоча ій ще тільки 11ть. З якого віку порадите цей курс , на якому викладаєте і як потрапити саме до Вас ? Оскільки виклад-практик-ментор, який сам все освоїв - це велика цінність. І насправді це ще один вид заробітку, який наразі досить актуальний.
Барвіночка• 25 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Где идет обучение 18час в день?
Нигде. Вам самой придется, помимо занятия на курсах и домашки очень много нового изучать. 18 не 18, а не с нуля и при повышении квалификации часов по 8 в день у меня чисто на учебу уходило в легкую. Я бы и больше сидела, но работу и время на поспать никто не отменял)
Если что, не будет такого, что отучились, нашли работу и дальше просто работаете. Изменений будет не меньше, чем в бухгалтерии) Ну и вы со свитчингом в QA припозднились лет так на 10...
МаксХмара• 25 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
В смысле есть за что? Я нормально спросила, у кого есть опыт обучения в этой школе и не поняла, что не так? Это что то плохое, интересоваться опытом других?
Что такое - порада за уку?
Я Вас не боюся• 25 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Что такое - порада за уку?
Я не про вас, а про хейт курсів. Хто там вас хейтив, я не читала, мені таке не цікаво. Перечитайте свою ж тему, там один із останніх коментарів був про уку. Якось від вас агресія поперла, не хочеться далі відповідати.
МаксХмара• 25 октября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3419971
Вот моя тема
Тут именно меня хейтили, только я не поняла почему, как впрочем и сейчас не пойму, где от меня агрессия.
Мне просто стало интересно, почему было за что в моей теме меня хейтить
Вот моя тема