ОбережнаЯ• 25 октября 2023

Він´єтка. Перетин кордонів Молдови, Румунії, Угорщинин, Австрії

Привіт. Можливо, хтось зовсім нещодавно перетинав кордони цих країн, чи потрібно зараз купувати він´єтки для автомобілів з українською реєстрацією?
Физрукая• 25 октября 2023
конечно нужно.
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляФизрукая
конечно нужно.
Наприклад, в Австрії до 30 вересня не потрібно було. Про Угорщину та Румунію не знаю
ЗдесяЯ• 25 октября 2023
В Румунії потрібна,100%
В Молдові -не впевнена,але,здається,теж потрібна
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
В Румунії потрібна,100%
Дякую
Вот Она Я• 25 октября 2023
В Молдові і Румунії потрібні.
В Румунії на заправках Лукоіл можна купити.
В Молдові теж на заправках, але там якась дурна система верифікації - через місцевий банк або місцевий номер телефону. Чоловік хвилин 15 розбирався, аж поки якась місцева допомогла йому пройти ідентифікацію через свій номер мобільного. Ціна віньєти щось в р-ні 5$, штраф - 6 тис. грн.
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляВот Она Я
В Молдові і Румунії потрібні.
Дякую. Колись біля молдавської митниці стояв вагончик і прямо там продавали він´єтки і тільки за місцеву валюту і курс був космічний. Але то давно було)
Физрукая• 25 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
В України не має кордону з Австрією, я так розумію Вам треба перетинати кордон між Україною іншими країнами.
Физрукая• 25 октября 2023
Зі всима країнами що межує Україна, потрібна зелена карта для перетину.
МеняАЖтрусит• 25 октября 2023
В Швейцарії подруга попала так - думала, що не потрібно, а на заправці її перевірили і штраф - 200 франків. Потрібно при заїзді, а також якщо нема де , то на протязі до 1 години купити на заправках, в магазинах. Але в вихідний можете не купити і попасти на штраф
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
В Австрии и сейчас не нужно, продлили для украинцев. В Венгрии нужна.
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляФизрукая
ну при чем тут Зелена карта. Автор же про другое стпрашивает
Физрукая• 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
а вінєтки це шо таке?
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляФизрукая
а вінєтки це шо таке?
Зелена карта - страхування, він´єтки - то оплата доріг)
Физрукая• 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Дійсно це інше, спутала с зеленою картою.
Физрукая• 25 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
так розібралась, вибачте що ввела в оману.
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Не подскажите до какого периода продлили, я находила только до 30 сентября
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тому хочу підготуватися заздалегідь, щоб не потрапити у таку халепу)
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
до 31 марта 2024 года, новости есть на сайте ASFINAG и OAMTC.
автор ОбережнаЯ • 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Спасибо большое))
МЧСница• 25 октября 2023
Так. Потрібно. У всіх чотирьох окремо потрібно.