ПП-шница• 25 октября 2023
Які виплати треба оформлювати за народження 3ї дитини?
Щось я гуглю-гуглю і не можу зрозуміти). Враховуючи бюрократичні моменти, хочеться підготуватись завчасно.
Зараз оформлюю декрет, це зрозуміло. Потім є виплата 41 тис з копійками - це напротязі 3х років.
Пакунок малюка можна оформити за місяць після народження дитини, можна пакунок взяти, можна грошима.
Далі, як багатодітна родина, одні джерела пишут 1700, другі 2100 грн до виповнення 6тирічного віку. Таке є? Чи це щось типу допомоги малозабезпеченим?
Дякую за допомогу!
Так точно!• 25 октября 2023
2100 є, раніше було 1700, підняли, тому і інфо у вас різне. Треба оформити посвідчення багатодітних в цнап і тоді вже в соцстрах. Майте на увазі- виплату призначають з дня написання заяви в соцстрах, тому посвідчення робіть скоріше
ПП-шница
• 25 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Дякую за відповідь!
Сиамская сороконожка• 25 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Підтверджую. Я звернулася, коли меншій дитині виповнилося десь місяців 7, і тільки тоді почалося нарахування, за минулий час немає нарахувань.
Міняйловна• 25 октября 2023
Все верно.
После удостоверения подадите и будете получать вместе с детскими деньгами (то что от 41 тысячи части).
Так же в Киеве была раньше программа с подгузниками. Можно было оформить и получать бесплатно в собесе подгузники. Но туда ходить каждые 25-30 дней нужно было.
Для оформления надо было чуть побегать конечно.
Еще есть льгота на комуналку. Но там доход должен быть не очень большой. (Но больше, чем доя субсидий)
По малообеспеченным ничего не знаю. Мы ими не были
ПП-шница
• 25 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ого, а як довго роблять посвідчення? І чи багато документів в соцстрах(пенсійний вже певне) треба?
ПП-шница
• 25 октября 2023
Ответ дляМіняйловна
Все верно.
Дякую! Поцікавлюсь за підгузки, але я не в Києві, відчуваю до нас не дійшло таке)))
Сиамская сороконожка• 25 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Пару днів роблять посвідчення. До соцзахисту - саме посвідчення, свідоцтва про народження, (довідка з місця проживання, здається ще) і рахунок
ПП-шница
• 25 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Щиро дякую! Вже легше планувати
Міняйловна• 25 октября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну это вроде программа Кличка.
Но может и в других регионах есть.
Я о ней узнала когда малому (четвертому) уже 1 год был.
Вот весь год получала. До его двух. А там полностью на горшок перешли
Но может и в других регионах есть.
Так точно!• 25 октября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Довідка про склад сім´ї, наскільки я пам´ятаю
Сонячний день• 25 октября 2023
На малообеспеченность можете пробовать через полных 6 месяцев после того как получите больничный. Чтобы доход среднемесячный ваш был меньше. Если вы официально в декрете с работы и официально трудоустроен муж, его зарплата не большая - то могут вам и это ещё назначить