ЖонДуан• 25 октября 2023

Чоловік вискахався за мої панічні атаки

Каже,що мені трусить ноги та руки через те,що я за свою дупу переживаю в цей момент,а от до цього стану я себе сама довела
Я в шоці так обідно,мене ніколи не трусило до нього,ці панічні атаки почалися вже з ним на фоні скандалів,я в шоці з його версії про сраку...
Мольфарочка• 25 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Интересно,почему? Ничего же не изменилось за 3 года, правда?
у бабушек думаю, не было паничных атак. Хотя пережили гораздо больше

дамаАмстердама• 25 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
То це вам так хочеться думати, бо не було інтернету і вони про це не писали. А ще в ссср всім було насрати в кого там панічні атаки чи може невроз -йди в колхоз і поли грядки за галочку в трудодні.
ото шоб ви так жили як ті бабушки, якими ви так захоплюєтесь.
Астоновитесь!• 25 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
Все было, только называлось иначе. И часто пряталось. Или доводило до летального исхода и их становилось меньше.
Да и учтите, что намного больше людей работали физически, ходили пешком и т.д., а физ.нагрузки - первая линия лечения па, между прочим
Бодіпозітівна• 25 октября 2023
У вас панічні атаки через сварки?! Я що ви називаєте панічними атаками?
Бодіпозітівна• 25 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Интересно мне, а есть ли счастливые семьи?
Ви знаєте, є. Але все ж небагато
Замрійлива• 25 октября 2023
Ой..я злая женщина. Так достали эти нытики, сорри женщины с паническими атаками.
Это болезнь, иди лечись. А бесконечно вытирать сопли не у каждого терпения хватит . Я за такую на работе постоянно работаю...уже сострадание заканчивается. У вашего автор мужа наверно тоже.
Stepa_nida• 25 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Та є звісно, просто що для одного щастя, для іншого мука
Перша леді колгоспу• 25 октября 2023
Ні ваша срака, ні чоловік не винні у ваших атаках.
Брехушечка• 25 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
еще 3 года назад никто не знал таких слов ’паничные атаки’, а сейчас каждая вторая начала трястись
Та ладно, я лежала в больнице ( отделение неврозов) еще в 2005 году. Полно таких было.
Автор, не бояться АД, транков и нормальных врачей (исключаем психотерапевтов) и идти лечиться. И не нужно в себе давить то, что у вас в ПА лезет

МеняАЖтрусит• 25 октября 2023
Я на 100000% згодна з чоловіком автора! Якщо в людини немає дійсно серйозної психологічної чи фізичної травми/проблеми (наприклад постраматичний синдром від насилля), тощо, то усі ці панічки та депресії та інші дурості - від безділля та забагато вільного часу, бо зайнятися нема чим.
МеняАЖтрусит• 25 октября 2023
Ответ дляЗастряла
В мене теж ж панічні атаки,не від скандалів,але теж вчора сказав що вони його вже достали,і накричав
І правильно зробив!
Брехушечка• 25 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ви не праві, мене торкнуло після смерті батька, у кожного своє сприйняття і свої трагедії. І ти реально помираєш кожного дня, я ті часи із жахом згадую. Безслідно то для здоров´я не обійшлося, а може то і був початок
Мальчун-задирун• 25 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
О, точно))
МеняАЖтрусит• 25 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Позбавити автора зарплати чоловіка, навантажити городом, господарством і роботою з 8 до 20 - і усі панічки момнетально пройдуть. Все від безділля!
МеняАЖтрусит• 25 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
Усі люди не вічні на цій землі. І одна справа коли щось трапляється страшне і не природне, наприклад вбивство, то так це дійсно психологічна травма - і я писала щодо виключення таких ситуацій. Але коли закінчується життя літньої людини - це природне закономірне явище. Доросла психічно здорова людина повинна це сприймати адекватно.
Брехушечка• 25 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Психічно здорових немає зовсім)
Діло не у адекватності. Я наприклад адекватно поховала і сприйняла смерть свого батька і це було не від старості, він був молодим. Просто кожен із нас із своєю нервовою системою та характером. І кожен із нас реагує на одну і ту ж подію по різному, від повного ступора до легкого тремора. І самі реакції не від того, що ти там щось собі надумаєш. І не одразу, а через декілька років можуть початися. Нервова система різна від народження. Коли фізично починаються проблеми на фоні стресу ( від сварки до дуже жахливого) то не від адекватного чи не дуже сприйняття, то реакція вашого організму. Ви ж силою думки не можете корегувати виброс адреналіну у кров, а в такому стані він зашкалює, начебто ви на краю даху багатоповерхівки. Ви зовсім не розумієте природу цього захворювання. Це із серії мужики не плачуть
МеняАЖтрусит• 26 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
Психічно здорових немає зовсім)
Психічно здорових є більшість. Не плутайте психіатрію і психологію. А стосовно стресу. Є стрес справжній, коли люди наприклад з під обстрілів ледве вибралися, від насилля, тощо. І звісно такі ситуації ми не обговорюємо.
А є стрес вигаданий. Ну так от чомусь панічки як раз в тих хто сам собі той стрес вигадує від безділля. Про що чоловік автора їй і сказав.
Бо коли людина гризе землю аби вижити, підняти на ноги дітей, працює, займається спортом, то немає просто часу на ці дурниці. А коли отака типу автора пів дня в ліжку лежить, а пів дня таро розкидає і гороскопи читає, то як раз у таких усілякі панічки і з´являються.
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Війна
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ковід

автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Лікування проходите?
Ні
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
Звідки ви знаєте?)
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Схоже на напад епілепсії
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
В мене є травма
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
автор ЖонДуан • 26 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Яка ви недалека жінка
Бодіпозітівна• 26 октября 2023
Ответ дляЖонДуан
Схоже на напад епілепсії
Ого, то вам до лікаря терміново
Астоновитесь!• 26 октября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
От моліться, щоб ви і далі не розуміли, чому депресія внесена у класифікатор хвороб і від неї були пігулки.
Цікаво, у моєї тітки була післяродова після другої дитини. Це їй так не було чого робити у 70ті з двома погодками і чоловіком, що навіть свої шкарпетки до корзини не доносив, бо це ’жіноча робота’?
Астоновитесь!• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ви не зла, ви дурна.
Якщо у вас нема проблеми, то знецінюєте проблеми інших. За таке й бумеранги прилітають, бува.

Я от 2 роки на антидепресантах, 3 штуки п´ю, на психолога вже неймовірні суми витратила, і панічні все ще бувають, просто вже не по підлозі повзаю годину, а лежу півгодинки.