БоВжеВільна• 25 октября 2023
Новобудова квартира
Блін!!!! Зайшла на форум забудовника і очманіла ціна за кавдратний метр було в лютому 21000.тис на однокомнатну квартиру, двугка ціна за кв.метр 19000 грн, а сьогодні ціна 24500.
genteestupida• 25 октября 2023
Берите б/у сектор 🤷♀️.. новострой ждать сто лет и ремонт сейчас золото
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляlyuba81
Чорнова стяжка буде.
омг, а з ремонтом тоді буде мінімум - 2000? якісь нереальні ціни, це в Україні чи я просто дуже далека від теми?
БоВжеВільна
• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так всегда цена ближе к готовности повышается
Це ціна 24500 на будівництво яке буде здаватись 1 квартал 2025
Мальовнича даль• 25 октября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Яке місто?
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляlyuba81
Рівне.
Дивіться, я покупала у Дніпрі в 20 році 13600 за метр грн по курсу 27-28, зараз 780-800 долл у тому жк вже зданому.
БоВжеВільна
• 25 октября 2023
Ответ дляlyuba81
Ага у Вас стрьомненке місто.
Зараз стрьомно усім і в любому міств
Админко• 25 октября 2023
Ха! Подивіться ціни в Києві
Я спочатку хотіла писати ’дуже дешево’. Потім подивилась місто
БоВжеВільна
• 25 октября 2023
Ответ дляlyuba81
Я також думала над цим питанням, але ремонт потрібно робити, а новобудова якось по малу зробиться.
Нееее, тільки новобудову розглядаю...
Любимка-анонимка• 25 октября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
И что?
Не берите, если не устраивает
Любимка-анонимка• 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Так то Киев, вероятно
Любимка-анонимка• 25 октября 2023
Ответ дляВподобайден
пишуть -Рівне
Ну там сейчас тоже цены поднялись, по понятным причинам
Латексне альтер ЕГО• 25 октября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Хм-й
в середньому ціна за квадрат 1000 $ в новобудові вже з ремонтом, так виходить значно дешевше правда ремонт не під себе але...
Вподобайден• 25 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ну не 1200 ж за метр, я прям вражена
Завтра не пью• 25 октября 2023
Полтава, як раз зараз шукаю квартиру в новобудові. Найдешевше хрін знає де в будинку із найдешевших матеріалів з дешевими вікнами без ремонту (після забудовника) це 750 доларів за квадрат. Далеко від центру, але вже більш якісний будинок, 840 за квадрат. У центрі відносно у цегляному 1200-1500 за квадрат. Це все без ремонту
БоВжеВільна
• 25 октября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Ціни жах, але купити зараз виходить дешевше ніж чекати ( коли назбираєш)
Ответ дляБоВжеВільна
Ми взяли під позику 18 місяців без відсотків, всеодно інфляція росте. Колись за 25 тис дол можна було взяти новобудову, а зараз щось хороше, то 38-40. Але і у нас є різна ціна, бачила за 27-30, але то не підійшло нам. Тому плачу позику і надіюсь, що долар не скочить.
Вероятненько• 25 октября 2023
В Харькове в новостройке с пролётами от 850$ идет, при том, что еще спокойно может прилететь))
Анчо Ус• 25 октября 2023
У нас в ЖК новая очередь около 50 тыс. За квадрат однушки.
В 2017, я правда брала трешку у меня 12 700 был квадратный метр, а подруга, как раз однушку, и стоил метр 13 500.
Я как узнала цены (я с 17 года не мониторила), поняла почему когда я на новой работе сказала, что живу в варшавском, то мне сказали ’грёбанная мажорка’