Царевна в уггах• 25 октября 2023
КТ, Київ, порадьте, будь ласка
Потрібно зробити КТ печінки. Лікар дала направлення в М24, але там пакет разом з малим тазом. Не хотілося б зайве опромінювати. Порадьте, будь ласка, де в Києві можна зробити окремо КТ отранів черевної порожнини з якісним описом. Знайшла одну клініку, але відгуки в гуглі не дуже
Царевна в уггах
• 25 октября 2023
Чи там все-одно опромінюється все, а описують лише потрібне?
Царевна в уггах
• 25 октября 2023
Ответ дляKuzik9
Medicum на Солом’янці
бачу лише МРТ у них, потрібно КТ
Мира всем• 25 октября 2023
М24 как раз и хотела посоветовать. Уже много лет раз в год у них делаю
Царевна в уггах
• 25 октября 2023
Ответ дляМира всем
значить, задоволені якістю опису. Дякую за відгук
Червона калина• 25 октября 2023
На днях була в Дктор Філін, можна в Оберігу ще. КТ печінки і йде, з органами малого тазу.
Добродійка• 25 октября 2023
Ответ дляМира всем
І я їх хотіла порадити
Домовенок Кузя• 25 октября 2023
В зону обстеження, звичайно, потрапить на лише печінка. Чому не МРТ ?