Меня не звали• 25 октября 2023

Хто брав участь у марафонах Татарінцевої Т.?

Вітаю. Дівчата хто проходив марафон Татарінцевої Т. вам сподобалось? Як вам взагалі цей тренер?
Алесс• 25 октября 2023
Т чи Н?
Та що дружина кота і лізе постійно з рекламою в інсті?

Дайте вподобайок• 25 октября 2023
Треш. Не хочу розписувати, дуже негативний досвід. Гроші повернули, правда. Хоча сама побудови програми цікава і підтримка помічниць її
автор Меня не звали • 25 октября 2023
Ответ дляАлесс
Т чи Н?
Так, дружина Кота
Алесс• 25 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Так, дружина Кота
Шо за марафон? Шпагат?
Так в ютубі є відосики
Квітка Миру• 25 октября 2023
про марафон ничего не скажу... как то жили одно время в одном подьезде.. божечки, они такие не приятные, хотя в инсте и интервью такие вроде две милашки, она с виду такая зайка вроде, а жизни стЭрво то еще...
никогда бы не подумала
автор Меня не звали • 25 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
никогда бы не подумала
Ну по ній видно що не така вона і проста. Він мені здається більш відомий в їх тандемі. Але мене більш цікавлять проф. якості. Мені дуже колега рекомендує її.
автор Меня не звали • 25 октября 2023
Ответ дляАлесс
Шо за марафон? Шпагат?
Так в ютубі є відосики
В неї різні є. Шпагат за 2 тижні то я думаю утопія. Я про схуднення хотіла марафон пройти. Там і зміна порядку денного і харчування і тренування
Гірчинка• 25 октября 2023
Я купувала шпагат за 2 тижні. Ну ви ж самі розумієте, який там шпагат, за які 2 тижні може статися. Ніякого. Непогана зарядка для ніг і розтяжка, але мені швидко набридло. Добре, що ціна була бл.160грн. Більше не купувала. По відео здалась приємною дівчиною
Плету корзинки• 26 октября 2023
2 покупала - осанка и похудение. На мой взгляд, она дилетант. Но цена низкая, хоть не жалко.

автор Меня не звали • 26 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
А кого можете порадити? От мені теж дивно, і танцює і готує корисну їжу (якщо чесно то не впєчатліла та їжа), і марафони і тренінги. І така кількість реклами скрізь..
Плету корзинки• 26 октября 2023
Точнее, не похудение, а от целлюлита я покупала. Говорит, целлюлит - это болезнь ))
Плету корзинки• 26 октября 2023
Ответ дляМеня не звали
Бабло рубит на количестве.

Мне понравилась программа Аниты Луценко, но она существенно дороже, хотя бывают акции.
Oksenyia• 26 октября 2023
Мне нравятся марафоны Юлии Науменко. Вкусно и реально работает