40ка• 26 октября 2023

А що коли дід Мороз для дітей це просто дід Мороз?

Так, патріотичним патріотам краще відійти від монітору.
У нас з 2014 року РАПТОМ почали відкидати усе радянське.
Просто до 2014 було норм, ніхто й не помічав ачетакого.
Справа дійшла і до дитячих святкових персонажів.
Терміново замінити діда Мороза зі Снігурочкою на Святого Миколая.
І тепер дітям заборонено чекати подарунків від них. Тілько від Миколи.
А що, коли це все тільки ігри патріотичних патріотів, які РАПТОВО прокинулися?
Хочуть показати себе ПРАВИЛЬНИМИ.
А для дітей дід Мороз і Снігурочка то просто дід Мороз і Снігурочка.
Тим більше, років у 5 точно всі зрозуміють, що то легенда і їх не існує.
Миколая, до речі, теж не існує, то теж просто легенда.
То для чого дітям робити мозги? Ніби в них і так проблем бракує.
Для того,щоб дорослі голосніше на весь світ показали, що вони проснулися.
Хто в 2014, хто в 2022.
Zvezdochkina• 26 октября 2023
Это дело каждой семьи.
Зачем вообще это обсуждать и кого-то слушать?
Елена1265• 26 октября 2023
Делайте как вам и вашим детям удобно, да и все 🤷🏻‍♀️
Oksana0612• 26 октября 2023
Скільки себе пам´ятаю, а народжена я в 80х. вдома завжди приходив
св. Миколаїй в моїх дітей також.
Діда і снігурки в нашому домі ніколи не було і подарунки вони не приносили.
Lena-Lena12• 26 октября 2023
Святкуйте, як вам хочеться. В мене є знайомі, які ще задовго до війни, казали дітям правду і про лелек і капусту, і про Санта Клауса, і про Зубних Фей. Мені тоді здалося дивним, чому дітям не лишають «казку». І це хороші родини. Але ось вони так виховували дітей, в правді. Тепер думаю, може то й непогано, казати правду:-) Бо потім важко пояснити про «лелеку» та про «фею», куди ж все зникає. В моє дитинство, тоді модно було Діда Мороза додому замовляти, з сестрою побачили, як Дід їв бутерброд на кухні та в нього борода відпала. Ну таке.
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляZvezdochkina
Это дело каждой семьи.
Ага, зараз набіжать патріотичні патріоти і розкажуть нам, як жити
Yana_pl• 26 октября 2023
Ну колись же треба просинатися)) краще раніше, ніж ніколи. А взагалі, що хочу дома, те і святкую..Я нікому не кидаю пропаганд, що кому робити. Це не моє діло. Тут і за Хеловін розпинаються, що не наше свято. А ось в школах діти готуються , ще і як. Костюми, гріми. Дітям треба свято, будь яке. Впевнена, що школи будуть і НР святкувати. І Миколая.
РойЛеля• 26 октября 2023
Оскільки в мене вже в дітей був дід мороз і вони його знають саме під цим ім´ям і традиція чекати подарунки під ялинку, то я вимушена ще лишить діда мороза.
Все рівно це ще на рік чи два. Старший вже в школі наслухався, що немає цього діда, але ж сумнівається і чуда хочеться.
Миколай теж є. Він кладе солодощі під подушку. Вже другий рік кластиме 6 грудня
РойЛеля• 26 октября 2023
Додам, якби діти тільки народжені рік чи два тому, то не заводила б традиції з дідом морозом тепер
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляLena-Lena12
А у мене був період, коли я вірила в діда Мороза.
І що мене знайшли в полі
Ну прикольно ж
Мені здається, треба враховувати особивості віку і не робити з дітей маленьких дорослих
Yana_pl• 26 октября 2023
Ответ дляOksana0612
св. Миколаїй в моїх дітей також.
В центральній Україні живу, в нас навпаки все життя було інакше. Я трохи старша за вас, то Миколай вже був у моїх дітей, у мене мороз.
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляYana_pl
А чому не раніше?
От для мене гидко те, що для проснутися, деяким українцям треба обов*язково війни
vihola• 26 октября 2023
Ответ для40ка
До вас в хату набіжать і будуть шукати чи не ховаєте діда мороза під ліжком?

Чи обовязко треба вийти з провокативною демонстрацією за совкового діда мороза.
Max12• 26 октября 2023
Детям главное подарки и не важно как назвать деда который их приносит!
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ для vihola

Ясно, патріотизм заважає прочитати, що я не за Мороза, а за права дітей і щоб дорослі перестали їх грузити своїми патріотичними іграми.
Це ж просто ігри, так?
В інтернеті написати, як ви ненавидите діда Мороза
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ для vihola

Ну ви ж демонструєте, як ви того совкового діда неневидите?
Але ж можна тільки вам
Yana_pl• 26 октября 2023
Ответ для40ка
А чому не раніше?
Як вам взагалі може бути гидко за когось? Вам є діло до них? У людей є право вибору, хай живуть, як хотять, хтось для себе вирішив жити інакше. Хтось не хоче змін, то хай живуть так, як їм зручно.
Це як з вишиванками. Мені бабуся все життя вишивала кофти, плаття. Я ходила на роботу , це ще до 14 року. І тут всі стали це ’ цінити’, багато хто вдягнув, щоб не відстати від інших. А я більш не оділа, не можу , виглядає як ото раз на рік всі віруючі і паски святять))) ліцемірство. То краще хай люди не ліцемірять, а святкують відкрито, що забажають. Якщо це не робить шкоди іншим.
ПЛЮС-МИНУС• 26 октября 2023
Снігуронька же.
мы в семье все атеисты. нам этот святой Мыколай вообще не в тему, как и прочая религиозная фигня.
Kuziapetrovna• 26 октября 2023
У нас Сантаклаус и гномы
Yana_pl• 26 октября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Снігуронька же.
Ось вам антілайки тільки за те, що ви атеіст))) Це вам наші толерантні віруючі поставили мабудь))
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Тоді чому патріотичним патріотам, які раптово попросиналися, є діло до інших людей?
І повчають, лізуть, не сховатися
В інтернеті і в реалі
ПЛЮС-МИНУС• 26 октября 2023
Ответ дляYana_pl
я привыкла. называть веру в чудеса фигнёй - это оскорбление чуйсьтв верующих.
а мои чувства здравого смысла, значит, оскорблять можно сколько угодно и безнаказанно.
Yana_pl• 26 октября 2023
Ответ для40ка
І повчають, лізуть, не сховатися
В інтернеті і в реалі
Не можу знати. Але вважаю , це ті кому бракує культури. Я тіх людей взагалі не сприймаю. Мені, як починають розказувати, що Хеловін, то не наше, дід мороз гавно, і інше, я не сперичаюсь, якщо людину рве на частини, просто відхожу. Ну не навчили їх культурі, вважають, що вони мають право комусь щось нав´язувати.
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляMax12
Дякую, що правильно зрозуміли те, що я писала
У мене мова була саме про дітей і як вони це сприймають
Yana_pl• 26 октября 2023
Ответ для40ка
Ну помимо того, що ви про дітей, ви ще і накрутили в пості іншого багатенько))) У вас там критика тіх, хто раптово показушно прокинувся)))
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Мені теж здається, що то просто безкультурні.
Ну модно бути патріотами, вони й пофарбувалися і лізть, повчають.
Зміниться влада у Києві, ще раз перефарбуються.
Стосовно Хеловіна, ну то взагалі, хай буде ще одне світо, веселіше ж .
Тим більш, там все одно вигадані персонажі, нема про що сперечатися
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляYana_pl
Так, у мене алергія на показуху, визнаю.
Вірніше, на те, що показушні люди ставлять себе віще інших
Хоча їх максимум - написати в інтернеті, що дід Мороз - Г
Танюша• 26 октября 2023
Ответ для40ка
І повчають, лізуть, не сховатися
В інтернеті і в реалі
Поки що тільки ви на всіх кидаєтесь
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляТанюша
Поки що тільки ви на всіх кидаєтесь
Це моя тема, кому не подобається, можуть не читати
Marinka152• 26 октября 2023
Ответ для40ка
Це ж просто ігри, так?
Яке вам діло до чужих дітей? Поборниця права дітей на діда мороза)))) ну це ж абсурд.
А у ваших дітей хтось забирає якісь права на свята? Премію заберуть чи догану випишуть, як в срср?
В нас Санта на Новий рік, на Миколая цукерки Миколай приносить. В моєму дитинстві Мороз був. І що ? Хто мені і моїм дітям заважає святкувати , як заманеться ?
автор 40ка • 26 октября 2023
Ответ дляMarinka152
Пишіть ще, дуже цікаво