lekon-lekon• 26 октября 2023

Чому не Порадниця

Доброго ранку адміністрація! Чому досі ваш форум називається Советчица, звучить огидно, совково. Чому ви не проведете опитування серед відвідувачів сайту? Додам опитування тут, як на мене Порадниця звучить краще.
Результат:
вже голосів: 112
61 (54.46%) Порадниця
51 (45.54%) Советчіца
Zelenkа• 26 октября 2023
А як звучить ваш нік? Лєкон-лєкон? Що це? Вид мозолів? Назва фекалій канадського суслика?
кенгуруша• 26 октября 2023
Ответ дляTrink
Попросят заменить на Срачница)
с языка сняла)))
Florisia• 26 октября 2023
Ответ дляTrink
Попросят заменить на Срачница)
Оце вже ближче до правди)
Zelenkа• 26 октября 2023
Ответ дляМариЧе
Так, на українському форумі муляють
Це приватний форум. Як хочуть, так і назвали. Хоча вже сто разів пояснювали, чому неможливо змінити назву. Але ж таким як ви, зрозуміти, що таке доменне імʼя, важко.
Але ж вас звідси не викуриш🤣
МариЧе• 26 октября 2023
Ответ дляNathalie27
Українських форумів зараз більш ніж достатньо. Необовʼязково перебувати там, де некомфортно.
Ну наприклад?
dulenok• 26 октября 2023
Ответ дляTrink
Попросят заменить на Срачница)
Идеально...четко отражает всю суть форума
Олечка79• 26 октября 2023
Опять двадцать пять 😂 Вы можете себе создать Порадныцю. Как говорится : так вперед за цыганской звездой кочевой !🙌🏻
Nathalie27• 26 октября 2023
Ответ дляМариЧе
Ну наприклад?
Гугл знає
Kvitkaliliia• 26 октября 2023
Ответ дляTrink
Попросят заменить на Срачница)
і голосовалку! І декілька варіантів, щоб було з чого обирати)
МариЧе• 26 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Але ж вас звідси не викуриш🤣
Так само як і вас, нажаль🤦‍♀️
Masterzoo• 26 октября 2023
А пачему не державною?)
Ещё не надоело языковой вопрос поднимать ?
Zelenkа• 26 октября 2023
Ответ дляМариЧе
Так само як і вас, нажаль🤦‍♀️
Так ти можеш мене блоканути і не бачити. І на відміну від 🤮 я не скаржусь на назву, мені тут добре😁
Kidstaff Bot• 26 октября 2023
Ця тема дублює вже існуюче неодноразове обговорення.  Скористайтеся пошуком.

З повагою, Команда Kidstaff