Замрійлива• 26 октября 2023

Кухня. Фарбовані фасади

Дівчата, хто робив кухню на замовлення з фарбованими фасадами? Чи легко доглядати за такою кухнею? Які кольори більш практичні?
Не пириживай• 26 октября 2023
В мене мдф білий матовий, 2 роки використання, все чудово.
Ще ж вони різні за якістю, від того і ціна, в мене дорогий мдф, то сколів наприклад нема.

Не пириживай• 26 октября 2023
З того що знаю, не практичні темні і сірі, на них сліди пальців видно.
Наталія -c434• 26 октября 2023
Мдф фарбаваний, сіро-блакитного кольору. В догляді не було поки проблем, вологою мікрофіброю протерла і все ок. Але кухня в мене всього місяць 😄
delphoto
Крапипопка• 26 октября 2023
фасади з пвх плівкою дешевше та практичніше, фарбовані фасади ще місяць будуть бздіти
Новорічна пальма• 26 октября 2023
Ставила 7 років тому най дорожчі. Декілька соколів є - від ударів. Там маленькі цяточки, їх ніхто не бачить крім мене.
В прибиранні ідеально, глянцева поверхня - прибираю рідиною для скла - протерла і все.
Якщо після готування якісь сильніши плями з жиром, то сіф справляється на ура, але все одно мікрофіброю протираю щоб не було розводів

Але наступну буду брати в плівці)
автор Замрійлива • 26 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма

Але наступну буду брати в плівці)
З’явилося нове покриття - антипальці. Сьгодні його мацала - приємне на дотик, але як буде у користуванні ))) тому думаю - а може фарбу ))
Новорічна пальма• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Я на багатьох дизайнерів підписана, вони його також радили, але люди пишуть що важко мити і залишаються сліди з експлуатації
любименькая• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
А жир як з них відмивається?
автор Замрійлива • 26 октября 2023
Ответ длялюбименькая
А жир як з них відмивається?
Самій цікаво. Тому що відбитки пальців там реально майже не видно )))

любименькая• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ну... пальці - то півбіди) а от жир...
Фісташкова кава• 26 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма

Але наступну буду брати в плівці)
Те ж саме 😂
Викупана• 26 октября 2023
Фарбовані фасади можуть довго служити, якщо у вас нема маленьких дітей, домашніх тварин і гулянок часто. Всі фарбовані фасади не люблять коли на них щось летить.
Маю ламіновані - ідеальні в догляді. Вони переживуть навіть кубики, які дитина запустила на відстані 😆
Mede• 26 октября 2023
Фарбовані фасади МДФ гарні майже у всьому, крім одного - на них з часом можуть з’являтися сколи та подряпини