Пишу з калідору• 26 октября 2023
проголосуйте будь ласка за кольор костюму. Трійка,Рав
Хочу купити мамі ,вона давно мріяла щось купити собі з цього бренду. але грошей не вистачае. Вирішила я їй купити .Вибрала модель,тепер не можу визначитися з кольором .Їй показувати не хочу. вона не дасть купити .Начне дивитися ціни,ще щось вигадає .А так куплю,скажу що замовила гуртом і невгадала з розміром. То тоді буде носити. Вона шатенка,очі сірі лице біле,не смагляве. Мені більше 1 подобається. але ще хочу вашу думку почути
Результат:
вже голосів:
27 (35.06%)
26 (33.77%)
16 (20.78%)
8 (10.39%)
результат
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Щось інше не пропонуйте. Тут гарна якість і вона саме на турцію цю западає .А туті костюм і куртка буде їй. а то я так і не куплю. Буду вибирати до скону
Да будет так• 26 октября 2023
важко обирати комусь. Наприклад для себе я б обрала варіант 2, а для мами - 1.
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляДа будет так
Ну все одно буде видно що людям більше подобаеться. Мені здається що вона теж би сірий обрала .Але не сильно там світлий костюм.за це переживаю. Є ще чорний,але я не хочу їй чорний
Кондуктор автобуса• 26 октября 2023
Я видимо по возрасту, как Ваша мама. Поэтому проголосовала за 1.)
Я тут Живу• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
А де там сірий?
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Для мамы выбрала бы 1, точно не светлое-маркое
Ну вона ж не дитина. Чому прям маркое. Я більше думаю як їй до лиця буде.
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляНа паровозе
А у мамы спросить?
Я все написала в старпості
Кондуктор автобуса• 26 октября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А де там сірий?
Тоже не совсем поняла. На моём мониторе 1 - хаки, 2 и 3 - белый и кремовый
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Ні другий сіра куртка і бежевий костюм.
Можу брикнути• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Як ми можемо знати ,що вашій мамі до лиця буде ? Ми її що бачили?)
Ну для своєї я б варіант 1 выбрала, для себе світле щось.
Я тут Живу• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Другий
Та ну. Зовсім не сірий у мене.
Я обрала варіант 2.
Але не сірий
Я обрала варіант 2.
Але не сірий
Кондуктор автобуса• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ні другий сіра куртка і бежевий костюм.
Мне нра 1 больше всего)
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Я тут Живу• 26 октября 2023
Ответ дляДа будет так
и я вижу 2 и 3 как светло-бежевій и просто бежевій
І я так
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Просто проголосуйте який кольор вам більше подобається
Садова гойдалка• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Колір,а не колЬОр
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Мені всі варіанти ок, але перший більш практичний.
Теж думаю що мабуть їй темніший більше підійде. В неї була сіра куртка,їй непогано
Можу брикнути• 26 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ну вам же написали ,що не щось марке ,вы починаєте сперечатися ,що мама не дитина
ви маму краще знаєте який колір їй більш пасує і подобається, тим більш у всіх різна кольоропередача ,я також сірого не бачу .
Пишу з калідору
• 26 октября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Колір,а не колЬОр
Дуже дякую. Я перейшла з російської на мову,тому ще допускаю помилки.