Апрель Ивановна• 26 октября 2023

Стала погано відчувати психологічний стан інших людей, байдужість.

Тобто немає співчуття, нецікаво, що відчуває інша людина. Що це таке? Триває десь рік, півтора.
Сплюшка• 26 октября 2023
Вигорання
Одні думки• 26 октября 2023
В мене таке все життя. Я соціопат.
Пацан к успеху шел• 26 октября 2023
захисна реакція, бо психіка не вивозить всім співчувати
коли кожен день такі новини жахливі
Барабан для дорослих• 26 октября 2023
Як я вас розумію, вчора друг загинув, і чоловік сестри мого кума, а в мене немає сил її щось казати взагалі. Це зі слів побратимів, не вийшов з поля бою, забрати тіло поки не можуть😭 душа розривається, а сил плакати вже нема(
МояХатаЗкраю• 26 октября 2023
А что, нужно обязательно все проблемы окружающих воспринимать как свои? Так и с ума сойти можно.
Парасюха• 26 октября 2023
Коли людині або тварині погано, дзеркальні нейрони працюють гірше.
Пік Антна• 26 октября 2023
Мне стало все равно и на хорошее и на плохое, страшно от этого, ведь даже такое отношение к самым близким, ни радоваться ничего ни сочувствую так как раньше
бифидобактерияЖоржик• 27 октября 2023
не вистачає ресурсу