Чу Ча• 26 октября 2023
Як відкрити студентську візу у Німеччину?
Чи можливо умовно у Польщі, чи Румунії відкрити?
Чу Ча
• 26 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Якщо ви все знаєте і є фінансова можливість оплатити студ.візу в Німеччині, навіщо запитуєте? Так там все безкоштлвно. Тільки, тихенько, бо ніхто цього не знав і пхали дітей за бєшені гроші в кийов, платили репититорам роками.
Успіху!
С1- достатній рівень, щоб прочитати інформацію на сайтах самостійно.
😀😀😀
Успіху!
😀😀😀
Бюст Березуцкого• 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Я відповідаю, але ви чекаєте детальних інструкцій від совєтчиць, а не можете самі запитати у візовому центрі.