26 октября 2023

Як відкрити студентську візу у Німеччину?

Чи можливо умовно у Польщі, чи Румунії відкрити?
12 галюцинаций 26 октября 2023
Для початку вступити до університету
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Для початку вступити до університету
Далі?
12 галюцинаций 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Далі?
Залежить від країни. Готуєте відповідний список документів, подаєте на візу категорії D, заповнюєте заяву, подаєте все і чекаєте.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Залежить від країни. Готуєте відповідний список документів, подаєте на візу категорії D, заповнюєте заяву, подаєте все і чекаєте.
Від якої країни??? Мене цікавить студ віза у Німеччину? В України зараз їх не видають
12 галюцинаций 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Від якої країни??? Мене цікавить студ віза у Німеччину? В України зараз їх не видають
З вашими нервами простіше скористатись Гуглом 🤬
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ для12 галюцинаций
З вашими нервами простіше скористатись Гуглом 🤬
Дякую що витратили свій час, на відповіді не по темі
12 галюцинаций 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Дякую що витратили свій час, на відповіді не по темі
Удачі на вступних іспитах 😂
Бідося 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Від якої країни??? Мене цікавить студ віза у Німеччину? В України зараз їх не видають
Мне кажется, легче переехать и там поступить.
Я на хвилинку 26 октября 2023
Ответ дляБідося
Мне кажется, легче переехать и там поступить.
А кто сказал, что Автор ищет лёгкие пути?)
Sonnig 26 октября 2023
Ни в Румынии ни в Польше студ визу гражданину Украины не выдадут.
Если в Украине их сейчас не выдают, то тогда ехать , получать 24 параграф и поступать.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляSonnig
Ни в Румынии ни в Польше студ визу гражданину Украины не выдадут.
Если в Украине их сейчас не выдают, то тогда ехать , получать 24 параграф и поступать.
Это точно ? В Британию учебные визы знаю делают, в германии знакомые оформляли визу в Британию в колледж
П´яна вишня 26 октября 2023
Ответ дляSonnig
Ни в Румынии ни в Польше студ визу гражданину Украины не выдадут.
Если в Украине их сейчас не выдают, то тогда ехать , получать 24 параграф и поступать.
виза нужна, чтоб выехать - речь о мальчике явно
П´яна вишня 26 октября 2023
автор, уровень немецкого С1 - главное условие
1 1
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
автор, уровень немецкого С1 - главное условие
+ Абітур, якщо чере параграф 24.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
виза нужна, чтоб выехать - речь о мальчике явно
Нет, о девочке, не хотим по параграфу 24 учится
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Далі?
Візи видають посольства.
Логічно звернутись туди.
https://kiew.diplo.de/ua-uk/service/05-VisaEinreis...
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Нет, о девочке, не хотим по параграфу 24 учится
Якщо самі готові платити за навчання, обирайте любу країну, сертифікат про мову С1, і подавайте документи в зво.
Таких студентів готова прийняти люба країна.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Візи видають посольства.
Логічно звернутись туди.
https://kiew.diplo.de/ua-uk/service/05-VisaEinreis...
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
фото
Я це бачила, зверніться в посольство, їм можна написати лист на ел.пошту. Отримаєте офіційне пояснення.
Або зверніться до фірм- посередників. Але краще в посольство.
Якщо вже обрали зво, можете написати туди . За студентів, які самі платять за своє навчання конкуренція між університетами.
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
В кожному виші є відділ по роботі з іноземними студентами. Вони дуже зацікавлені в комерційних студентах. Я не можу говорити про Мюнхеньский університет чи університет Хайдельбергу. Якщо рівень скромніший- думаю вони вас проконсультують із задоволенням. На сайтах університетів є відповідна інформація.
Є багато фірм- посередників. Консультацію вам дадуть однозначно, але будуть нав´язувати свої послуги.
Якщо є можливість можно оформлення всіх документів доручити посередникам
Sonnig 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Это точно ? В Британию учебные визы знаю делают, в германии знакомые оформляли визу в Британию в колледж
Точнее вам ответят в конкретном консульстве. Я не знаю что и как оформляли ваши знакомые.
Если ваша дочь проживает в Румынии, прописана, тогла логично обратиться в Консульство Германии в Румынии и уточнить по поводу визы.
Не поеятно только зачем вы изобретаете велосипед. Все студенты прсле 24 параграфа перейдут на студ.визы.
Кстати, до войны нужно было иметь счет в банке на сумму около 10 000 евро в год для получения студ.визы.
Если девочка будет аама проживать в Гер ании, сможет податься также на Бофег, студ.кредит.
Кроме С1 сертификата, ей нужен еще 1 год до немецкого Абитура.
Штудиенколлег, например.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
В кожному виші є відділ по роботі з іноземними студентами. Вони дуже зацікавлені в комерційних студентах. Я не можу говорити про Мюнхеньский університет чи університет Хайдельбергу. Якщо рівень скромніший- думаю вони вас проконсультують із задоволенням. На сайтах університетів є відповідна інформація.
Є багато фірм- посередників. Консультацію вам дадуть однозначно, але будуть нав´язувати свої послуги.
Якщо є можливість можно оформлення всіх документів доручити посередникам
О какой коммерции вы говорите? обучение в германии бесплатное, только семестровый взнос 200-300 евро.
1 1
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
О какой коммерции вы говорите? обучение в германии бесплатное, только семестровый взнос 200-300 евро.
Так ви праві, для громадян Німеччини абсолютно безкоштовно.
1 1
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляSonnig
Точнее вам ответят в конкретном консульстве. Я не знаю что и как оформляли ваши знакомые.
Если ваша дочь проживает в Румынии, прописана, тогла логично обратиться в Консульство Германии в Румынии и уточнить по поводу визы.
Не поеятно только зачем вы изобретаете велосипед. Все студенты прсле 24 параграфа перейдут на студ.визы.
Кстати, до войны нужно было иметь счет в банке на сумму около 10 000 евро в год для получения студ.визы.
Если девочка будет аама проживать в Гер ании, сможет податься также на Бофег, студ.кредит.
Кроме С1 сертификата, ей нужен еще 1 год до немецкого Абитура.
Штудиенколлег, например.
Неизвестно перейдут или нет, что и как будет. Но точно знаю что годы на парагафе24 не идут в пмж, в отличии от студ визы.
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так ви праві, для громадян Німеччини абсолютно безкоштовно.
Для всех !
1 1
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Для всех !
Тоді абітур, + для іноземця С1, і підстави для перебування в країні
Sonnig 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Неизвестно перейдут или нет, что и как будет. Но точно знаю что годы на парагафе24 не идут в пмж, в отличии от студ визы.
Ахх..пмж..
Ну студ.годы тоже засчитываются как половина.
Студентов не выгонят, дадут доучиться и потом найти работу. Потом и до пмж дело дойдет. Куда торопитесь
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Для всех !
Ви хочете вступити, маючи на руках українське ЗНО? Чи у вас є абітур? Закінчили Studienkolleg? Ви вже в Німеччині?
Це різні підстави.
Мова про університет чи хохшулє?
автор Чу Ча 26 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Тоді абітур, + для іноземця С1, і підстави для перебування в країні
Ну какой абитур у иностранца? В2 и вступительные экзамены в штк. Либо год в вузе на родине и с1. Либо фаст трек есть у некоторых вузов, либо программа мост тест даф 4444 и тест ас.
Бюст Березуцкого 26 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
Ну какой абитур у иностранца? В2 и вступительные экзамены в штк. Либо год в вузе на родине и с1. Либо фаст трек есть у некоторых вузов, либо программа мост тест даф 4444 и тест ас.
Якщо ви все знаєте і є фінансова можливість оплатити студ.візу в Німеччині, навіщо запитуєте? Так там все безкоштлвно. Тільки, тихенько, бо ніхто цього не знав і пхали дітей за бєшені гроші в кийов, платили репититорам роками.
Успіху!
С1- достатній рівень, щоб прочитати інформацію на сайтах самостійно.
😀😀😀