Leto_17• 26 октября 2023

Трихолог в Києві. Порадьте реального, будь ласка, реального

Дівчата, шукаю трихолога. Раніше був волосопад кожної осені, а після початку війни все волосся почало сипатися. Може на пару місяців затихало. Волосся перестало відростати, випадають навіть молоді волосинки. При цьому завжди є молодий пушок. Втратила довжину, вже майже каре, проділ світиться. Пробувала Віши деркос, та Mediceuticals, безрезультатно. Однозначно причина всередині. Трихолога завжди відкладала на потім ще й через те,що не знаю, до кого звернутися. Порадьте спеціаліста, будь ласка, в кого є реальний позитивний досвід. Київ. P.S. про Риболова та Хобзея тут читала.
Алекс-1022• 26 октября 2023
Посмотрите в haircheck clinic

Но сначала отзывы почитайте

ioganna8• 26 октября 2023
Лапшук Оксана Михайлівна
Santa_n• 26 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Посмотрите в haircheck clinic

Но сначала отзывы почитайте
Не рекомендую його
Santa_n• 26 октября 2023
Однозначно від випадіння рекомендую вам вітаміни трх2
Тішуся неперетішуся• 26 октября 2023
Mediceuticals - слабая косметика, они скорее больше для профилактики, а если прям сильно выпадают, то это явно не к Mediceuticals за решением. TRX2 - витамины действительно хорошие, но имейте в виду что после таких витаминов волосы будут расти не только на голове)

Я бы вам рекомендовала Bosley или сыворотку для роста M2Beauty
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Не рекомендую його
Вы к Гальперину ходили?
Santa_n• 26 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Вы к Гальперину ходили?
Чоловік
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Чоловік
С такой большой шевелюрой?
Santa_n• 26 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
С такой большой шевелюрой?
Не зрозуміла ваше питання

Santa_n• 26 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
С такой большой шевелюрой?
Якщо ви описуєте трихолога, то так, з шевелюрою і бородою
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Не зрозуміла ваше питання
Ну врач к которому вы обращались
Уточняю в той клирике к какому врачу,
Гальперин?
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Да это он, а чем вам не понравился?
У меня к нему обращалась знакомая вроде была довольна
Леди_в_ночи• 26 октября 2023
Сходите к Халдеевой. Сначала нужно выяснить причины.

https://instagram.com/dr.khaldieieva?igshid=
Santa_n• 26 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Да это он, а чем вам не понравился?
Я рада за вашу знайому

Не призначено жодного аналізу, жодних уточнюючих питань. Тільки навязування власної косметики і послуг ексклюзивних)
Класний інста пацан, але заточений він лише під фінанси
автор Leto_17 • 26 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи

Ви у неї лікувались? Саме до неї, чи в її центр ?
автор Leto_17 • 26 октября 2023
Ответ дляioganna8
Лапшук Оксана Михайлівна
Знайшла її тільки по Полтаві
Леди_в_ночи• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Именно к ней. У меня диагноз уже был до неё. Но мой врач уже не лечит, пришлось искать нового. Она всё грамотно мне назначила, объяснила. Я сразу ей сказала, что проходить косметологические процедуры не буду (у них там есть пилинг и проч для выкачки денег).
Мезотерапию тоже колола не у них, но по её назначению.
автор Leto_17 • 26 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся

Я під дією реклами та відгуків випішила спробувати, поки не знайду лікаря. Бальзам там просто чудо,як післч салону навіть моє ослаблене волосся
автор Leto_17 • 26 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тобто до неї за визначенням діагнозу , а потім можна знайти альтернативу?

автор Leto_17 • 26 октября 2023
А до візиту варто самій здати аналізи, наприклад у ділі ’Здоров´я волосся’ ? Чи краще потім все здати, що призначить лікар?
Леди_в_ночи• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Да. Получить диагноз, назначения, но Вы не обязаны у неё что-то покупать или колоть. Она нормально воспринимает.
Тішуся неперетішуся• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Косметика хорошая, но реально против выпадения очень слабая. Против жирности у них очень хороший шампунь, а с выпадением они не справились, хотя на оф сайте США пишут, что восстанавливали рост волос у пациентов после химиотерапии
Алекс-1022• 27 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Я рада за вашу знайому

Спасибо за отзыв:)
ioganna8• 27 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Знайшла її тільки по Полтаві
Є сенс зʼїздити.Вона і в Києві приймала. Вона результативна і немає вскачки грошей.Совість не загубила і діагностує дуже добре