Дівчата, шукаю трихолога. Раніше був волосопад кожної осені, а після початку війни все волосся почало сипатися. Може на пару місяців затихало. Волосся перестало відростати, випадають навіть молоді волосинки. При цьому завжди є молодий пушок. Втратила довжину, вже майже каре, проділ світиться. Пробувала Віши деркос, та Mediceuticals, безрезультатно. Однозначно причина всередині. Трихолога завжди відкладала на потім ще й через те,що не знаю, до кого звернутися. Порадьте спеціаліста, будь ласка, в кого є реальний позитивний досвід. Київ. P.S. про Риболова та Хобзея тут читала.
Тішуся неперетішуся• 26 октября 2023
Mediceuticals - слабая косметика, они скорее больше для профилактики, а если прям сильно выпадают, то это явно не к Mediceuticals за решением. TRX2 - витамины действительно хорошие, но имейте в виду что после таких витаминов волосы будут расти не только на голове)
Я бы вам рекомендовала Bosley или сыворотку для роста M2Beauty
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Не зрозуміла ваше питання
Ну врач к которому вы обращались
Уточняю в той клирике к какому врачу,
Гальперин?
Уточняю в той клирике к какому врачу,
Гальперин?
Алекс-1022• 26 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Якщо ви описуєте трихолога, то так, з шевелюрою і бородою
Да это он, а чем вам не понравился?
У меня к нему обращалась знакомая вроде была довольна
Ответ дляАлекс-1022
Да это он, а чем вам не понравился?
Я рада за вашу знайому
Не призначено жодного аналізу, жодних уточнюючих питань. Тільки навязування власної косметики і послуг ексклюзивних)
Класний інста пацан, але заточений він лише під фінанси
Леди_в_ночи• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Ви у неї лікувались? Саме до неї, чи в її центр ?
Именно к ней. У меня диагноз уже был до неё. Но мой врач уже не лечит, пришлось искать нового. Она всё грамотно мне назначила, объяснила. Я сразу ей сказала, что проходить косметологические процедуры не буду (у них там есть пилинг и проч для выкачки денег).
Мезотерапию тоже колола не у них, но по её назначению.
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я під дією реклами та відгуків випішила спробувати, поки не знайду лікаря. Бальзам там просто чудо,як післч салону навіть моє ослаблене волосся
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тобто до неї за визначенням діагнозу , а потім можна знайти альтернативу?
Леди_в_ночи• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Да. Получить диагноз, назначения, но Вы не обязаны у неё что-то покупать или колоть. Она нормально воспринимает.
Тішуся неперетішуся• 26 октября 2023
Ответ дляLeto_17
Косметика хорошая, но реально против выпадения очень слабая. Против жирности у них очень хороший шампунь, а с выпадением они не справились, хотя на оф сайте США пишут, что восстанавливали рост волос у пациентов после химиотерапии
Алекс-1022• 27 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Я рада за вашу знайому
Спасибо за отзыв:)