Mrs.Sexuality• 27 октября 2023
Відмова в субсидії: протягом останнього року здійснена покупка або оплачено послуги на суму
Що перевищує 10 прож мін сім´ї.
Підкажіть будь ласка
1. як виміряти прожитковий мінімум сім´ї? Зареєстровано 2 дорослих працездатних жінок, які не працюють офіційно та дитина 11 років.
2. Що мається на увазі ’здійсненна покупка’ - одним платежем чи в сумі за рік?
3. Мною з великих ’покупок ’ оплата за навчання в універі - 18000 грн. Ну і плюс ком послуги за рік, продукти, одяг і т.д.
Дякую
Підкажіть будь ласка
Дякую
Нагайна• 27 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Іншою жінкою куплена машина. Ця людина прописана, але не проживає. Я її не вказувала в заяві взагалі. Чи є сенс її виписати і спробувати знову?
Учитываются доходы всех прописанных, соответственно и их покупки. Выписывайте, но вряд ли назначат субсидию на этот отопительный период.
Штора с кисточкой• 27 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Звісно, субсидія лише для працевлаштованих
Ні, я не працювала, коли подавала на субсидію.
Але перебувала на обліку в ЦЗ, то можливо тому мені призначали субсидію
Штора с кисточкой• 27 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Відмова, через то шо не працюю офіційно, а витрати є? Чи як?
Через те, що прописана особа купила машину
Знаю бакси• 27 ноября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Так, це рівносильно