Кицюююня• 03 января в 22:35
Не зробили z звіт 28.12. Помітили 2.01. Як подати декларацію?
Доброго вечора, допоможіть, хто знає, бо вже всіх бухгалтерів попитала, ніхто не знає. Така ситуація вперше. 28.12 не зробили z звіт, хз як((( 2.01 побачили, z - звіт зробили. Куди включати дохід за 28.12? В річну декларацію за 2024? Чи перести на 2025? Сьогодні побачила роз´яснення, що кошти враховуються по даті чеку.
Поліцейський патруль• 03 января в 22:41
Объяснительную просто писали раньше от руки и клали в кассовую книгу, если вдруг вопросы будут. Тут другое: как вы дальше смену открывали и закрывали? Он сам ошибку выдает, по-моему если смена больше 12 часов длится
Кицюююня
• 03 января в 22:43
Ответ дляПоліцейський патруль
Мене зараз річна декларація цікавить
Поліцейський патруль• 03 января в 22:44
Ответ дляКицюююня
Мене зараз річна декларація цікавить
А второго числа что вы увидели в z отчете? У вас бухгалтера нет? Позвоните в налоговую и объясните ситуацию, они расскажут что делат
Молчунья• 03 января в 22:45
А сума велика по чеку? Я так років 10 тому лоханулась. Випадково замість з звіту зробила х, і побачила це наступного дня, коли робила. Кошти звісно у касу були оприбутковані числом фіскальної чеку, навіть в цей день була здана виручка до банку, але при перевірці податкова це побачила і штраф за неоприбутковану готівку в 5ти кратному розмірі (нема з звіту - неоприбуткована готівка). Були суди, не один, тянулось довго, але все ж останній суд визнав вірним рішення податкової. Щодо вашого питання, коли оприбутковувати, то думаю все ж 28.12. Зараз може щось і змінилось в законодавстві, давно не працюю, але дибілізм закону запам´ятала((
Кицюююня
• 03 января в 22:45
Ответ дляПоліцейський патруль
Бухгалтера немає.
Кицюююня
• 03 января в 22:46
Ответ дляМолчунья
Там 360 грн. Я за штраф менше всього хвилююсь
Кицюююня
• 03 января в 22:51
Ответ дляGaleTTa
Включите её в 2024, сделайте бух довідку с объяснением. Вы же из лимита не выпадаете?
Дякую, ні, 360 грн ролі не грають взагалі
Молчунья• 03 января в 22:52
Ответ дляКицюююня
Аа... тоді норм.. точно пам´ятаю, що тоді треба було оприбуткквання робити все датою фіскального чеку.. якщо і попадете, то на півтори тисячі, не так багато, в мене тоді була значна сума(((
Кицюююня
• 03 января в 22:52
Ответ дляGaleTTa
Так тем более)
Тут питання як побаче це податкова
Кицюююня
• 03 января в 22:53
Я ще й закрити цей ФОП хотіла, подала на закриття 31.12 а тут таке((
Гарнюнька• 03 января в 23:05
Ответ дляПоліцейський патруль
Там 5 дней уже прошло, штраф влепят.
Кицюююня
• 03 января в 23:11
Ответ дляГарнюнька
Там 5 дней уже прошло, штраф влепят.
Та то таке, тут би з декларацією і закриттям розібратись
Гарнюнька• 03 января в 23:12
Ответ дляКицюююня
А чековая книжка есть?
Гарнюнька• 03 января в 23:14
Ответ дляКицюююня
Ні тільки прро
Ну значит 360 за 28, а потом нули, а себе объяснительную сохранить, что не было света.
Кицюююня
• 03 января в 23:15
Ответ дляГарнюнька
В 2024 включить?