Кукарикуууууу• 27 октября 2023

Прокидаюсь за ніч двічі. Ніяк не можу заснути надовго. Що можна зробити з цим?

Тривожнісь є, але низька. Після лікування протрузій спини невролог порекомендував пити лазею. Але вона на лаванді, і яїї не переношу. Алора теж не допомагає.
Сумчатая кошка• 27 октября 2023
Якщо б було тривожність низька, ви б не прокидались. Працювати над тривожністю

Дама-мадама• 27 октября 2023
У мене порушення сну було під час депресії. Лікар призначав Міасер для зниження тривожності
Ms. Android• 27 октября 2023
Прокидаєтесь і засинаєте? Так це варіант норми, просто цикли сна міняються, ми всі прокидаємось, просто більшість цього не пам´ятає.
Морковку дай• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
наверное у автора после цикла сна новый с трудом наступает, отсюда и проблема(
Калинові вуста• 27 октября 2023
У меня тоже самое это тревожность. Заметила что комплекс вит В помогает лучше спать. Магний что-то не очень.
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Так прокидаюсь і за декілька хвилин засинаю. Навіть відслідковувати за смартгодинником - сплю десь 6.45 -7.15 год.
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Ну от чекаю на відповідь автора. Я сама мінімум 1 раз просинаюсь вночі, але моя проблема в тому, що відразу тягну телефон, почитати новини 😀
СКИБИДЫШь• 27 октября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ви не праві.
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Так у вас немає проблеми тоді. Не шукайте хвороби там, де її немає. Все у вас окей.

автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Новини не читаю вночі, лягаю десь о 21:45. Але точно вже не сплюз 5-45. Або 6.
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
У вас все в порядку
СКИБИДЫШь• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Так у Вас 8 годин сну, це норма
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так у Вас 8 годин сну, це норма
Навіть 7 норма, а іноді і 6, якщо людина відчуває себе бадьоро. 8 - це ж усереднена цифра, хтось 9 спить, хтось 7.
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так у Вас 8 годин сну, це норма
Ну, прокинутись о 24, а потім о 3 ночі щось не зовсім те. Засинаю, але відчуття нормального сну зранку нема.
Сладко-соленая• 27 октября 2023
Принимаю комплекс для сна. Магний-мелатонин-В6-Валериана. 1 капсула за 15 минут до похода в кровать
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Мелатонін більше 1,5 міс на рік не можна, так невролог пояснила. А я в квітні його пила, сон був до вересня без прокидань
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, те, що ви прокидаєтесь і засинаєте знову - це норма, у нас цикл сну 3 години +/-, потім наступає новий цикл, і ви можете прокинутись. А те, що немає відчуття зранку нормального сну - ну, це уже можна зарахувати до проблеми, але це точно не через пробудження. Може ви ще себе накрутили, типу - ой, я прокидалась вночі, значить я не виспалась. Перестаньте вбачати в цьому проблему. Це також вплине на ваш сон, з часом.
Сладко-соленая• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Возможно дело в дозировке. Семейный прописал мне такие убойные снотворные, что мой Бад из супермаркета - просто баловство))
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Мені годинник написав, що я людина Пінгвін, який весь час висиджує своїх пташенят, тому довше 3 год я і не спю. Фігня якась, але трохи розвеселила.

Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
У вас фіксація на сні, це якраз таки прояв вашої тривожності, воно як замкнуте коло) відпустіть ситуацію. Спите ви достатньо, повірте. Нема відчуття бадьорості зранку? Та у більшості людей його нема, можна і 12 годин проспати і прокинутись розбитим. Не дивіться на годинник, коли ви там прокидаєтесь, води випийте, просто переверніться і спіть далі. Ну хоча б пару тижнів так зробіть. Я серйозно)
дамаБезСобачки• 27 октября 2023
Може у вас менопауза?
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Може у вас менопауза?
Ні.
дамаБезСобачки• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ні.
Скільки років? Якщо 20+-, то не може, якщо 35+, то може..предменопауза...
Ms. Android• 27 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Яка менопауза?? Господи, тут напишуть зараз. Автор здорова людина, так, присутня деяка тривога, яку автор вимістила на сон. Там простіше бачити проблему і лікувати її.
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А що, при пред жінки перестають спати? Це ж не всі такі проблеми мають. мені 42. Принаймні подруги мого віку сплять нормально, але майже всі лягаю не раніше 23:30.
дамаБезСобачки• 27 октября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Там йдуть гормональна перебудова, і порушення сну в тому чіслі...
автор Кукарикуууууу • 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Мабуть ви такі праві. Тривожність до серпня була зашкварна(але я спала як суслик), а потім сама захворіла, і в перший же день тривожність як відпала, а от сон переривчастим став.
дамаБезСобачки• 27 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Де я казала що вона не здорова, менопауза це природній стан кожної жінки з віком, це одна з причин порушення сну..
дамаБезСобачки• 27 октября 2023
Автор не шукайте привід вашого стану на сайті, завітайте до гінеколога, вам призначать сдати кров на гормони, якщо лікар побачить потребу, якщо не має предменопаузи, то шукайте в іншому проблему..