Марс атакует• 27 октября 2023

Польський потяг TLK, хто їздив, допоможіть розібратися з вибором місця

Потрібне спальне місце,
Тут крім купе є ще однокупе, не знаю що це. Не можна конкретно вибрати місце: чи верхнє воно чи нижнє невідомо. Чи там Тільки нижні? Дякую
Херсон це Україна• 27 октября 2023
Друге фото, друга позиція, але погугліть
автор Марс атакует • 27 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, обирать треба з першого фото, друге, це те що є у потязі взагалі
Весёлая морковка• 27 октября 2023
В том вагоне нет спального места
Поумничка• 27 октября 2023
Там нет спального места,максимум первый класс,сидеть три против трёх в аля купе с стеклянной дверкой.Спальные места есть в очень ограниченном количестве поездов ночного следования,в основном курортных,на море или в горы,часто сезонных.Это или три полки или три против трёх(жуткий ужас)
автор Марс атакует • 27 октября 2023
Ответ дляПоумничка
Дякую, так, вибираю перший клас, щоб постать. У них взагалі нічого не зрозуміло по вагонам і місцям🤯