Любі всі, чула таке, що вранішні потяги не запізнюються порівняно з Інтерсіті. Чи це правда? Хтось їздив цієї осені 053 потягом, що прибуває о 6.23?
Як довго триває контроль з укр боку і з польського боку? Намагаюся з´ясувати, на який час дивитися квитки далі. Всім дякую
Рогнеда Карповна• 28 октября 2023
Дочка ехала в конце августа опоздали на 2 часа
Он вечно опаздывает
В прошлом году приехали во время и час торчали в поезде ждали пока интерсити выгрузится
Он вечно опаздывает
Рогнеда Карповна• 28 октября 2023
Украинская граница 2 часа, польская по очереди выходят начиная с первого вагона
Вот мы во Львове садились в 4 утра в интерсити в 1-й вагон и польскую границу прошли за 5 минут - первые в очереди
Диверсификация• 28 октября 2023
Ответ для-Kamilla-
Мне тоже предстоит ехать, ещё и одной с ребенком 11 месячным, с чемоданом и коляской. Расскажите, пожалуйста, как в Перемышле проходит контроль? Он на конечной станции? Выходишь с вещами, идёшь на контроль и выпускают в город?
В Перемишлі виходите з потяга і йдете на контроль. Там черга, але з дитиною можуть пропустити. Я сама з двома була, мене страж гранічний провели , вручну все перевірили (без чемодана були) і все.
Виходите в місто одразу. Можна на вокзалі взяти квитки далі, або недалеко є зупинка міжгородніх автобусів
Стигла полуниця• 28 октября 2023
Їхала два тижні тому, потяг запізнився на годину, з мого вагону з середини потяга пройшли контроль за 40 хвилин, білет брала на Краків заздалегідь на 10.02
Ответ дляДиверсификация
Дякую!
Ответ дляoliax
Всім дякую. Раптом у когось ще є свіжий досвід, буду вдячна
Мы едем в следующий вторник, могу вам потом рассказать.
А как проходит проверка когда с Перемышля в Киев едешь? Интересует именно в Перемышле. Расскажите, пожалуйста, кто знает. Меня родственники смогут посадить на поезд или их не пустят в зону контроля и я сама буду с ребенком, чемоданом и коляской проходить и садиться в поезд?
Ответ для-Kamilla-
Здається, я буду раніше їхати :)
Щодо вашого питання - мій досвід показує, що максимально вас зможуть провести до будиночку, де відбувається прикордонний контроль. Цей будинок виходить прямо на колію. Можливо, спитаєте допомоги у тих хто буде поруч або в кілька заходів заносити речі в тамбур, коліі за огорожею, там взяти вкрасти і втекти не вийде.
Ответ дляoliax
Здається, я буду раніше їхати :)
Дякую)
Отже, проїхала цей маршрут, і результати такі: приїхали на Мостиську, віддали паспорти на контроль, тут десь за півгодини оголошення про прибуття на станцію Інтерсіті в напрямку Перемишля. Оце сумарно стояли години 2, чекали, поки той Інтерсіті проіде і його пасажири вигрузяться. За цей час митники встигли придовбатися до іноземців, в общем був двіж, але після нього ще стояли, тобто лише перевіркою такий довгий час очікування виправдати не можна.
В результаті я прокинулася о 7.45 за місцевим часом, коли почався двіж на вихід. Потім черга, в результаті десь о 8.25 вийшла після прикордонного контролю. Могла встигнути на автобус на краківський напрям (фліксбус о 8.40 був), але вирішила їхати залізницею на 10 годину. За цей час можна встигнути бігати в магазин купити їжі в дорогу, трохи пройтися освіжитися.
За словами провідника вчасно вийти із потяга не можна фактично ніколи, тому найбільш зручний пересадковий час на краківський напрямок 7.12 і 7.40 - пролітає. Але можна достатньо поспати, для мене це плюс.
Сподіваюся, комусь стане у нагоді моя пригода.