Тумба-юмба• 27 октября 2023
Де замовити вузенький диван на кухню, м. Київ?
Хочемо придбати диванчик на кухню. В магазинах не знаходимо, те що подабається. Є фото з інтернету, за яким хочемо виготовити під замовлення. Порадьте куди звернутись.
Патріотка з дивану• 27 октября 2023
Wowin гляньте. Але до дивану ще можуть бути додаткові побажання - розкладний, високий/низький, на ніжках, не глибокий, мʼякий.
Сегодня сержусь• 27 октября 2023
Може спробувати в Меблеве містечко? Там виробників багато представлено
Тумба-юмба
• 27 октября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Дякую, подивлюсь