Я инженер, меряю от 1• 28 октября 2023

кто в Украине, вы хотите тут жить?

Или просто не можете уехать из-за мужа, сыновей, родителей?
Результат:
вже голосів: 801
384 (47.94%) хочу тут жить всегда
252 (31.46%) посмотреть результат
165 (20.6%) хочу уехать, но заперли
Korsika999• 28 октября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Вибачте, хотіла просто в тему коментар написати, а відповіла на ваш пост. Я бажаю, щоб у кожного з нас була можливість жити там, де щасливо! По собі знаю, що не буває безвихідних ситуацій. Хай у вас все буде добре!
Дякую, навзаєм! 💐🌄🌼

maria.ss• 28 октября 2023
Мені 23, була в деяких країнах Європи, все одно не бачу себе там, дома комфортніше. Можливо думка зміниться якщо війна триватиме дуже довго, але поки так
Джеральдина.• 28 октября 2023
Если учесть, что уже до фига народа выехало, то даже 20% честно создавшихся, что хотят выехать - это катастрофа. Из ведь тех, кто выбрал ’посмотреть результат’ тоже же есть те, кто думает о выезде.
Мда...
Renesmeе 16• 28 октября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Мда...
А якщо ще порахувати скільки матрьошок проголосувало що їх запєрлі, так взагалі 😀
Муркамурковна• 28 октября 2023
Я сьогодні в 7 ранку була на Хрещатику, пройшлась вуличками, між домами, в навушниках музичка... Вулиці після дощу, попадало листя, сонечко, місто ще спало, людей майже не було... Я стала посеред цього веліколепія і аж просто.. Дівчинка якась бігла.. Питає.. Ви заблукали, вам щось підсказати, а я кажу. Ні.. Я насолоджуюсь.. Я Щаслива!
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Мда...
Скажу вам по секрету, многие из тех, кто отметили ’хочу тут жить всегда’, не считают слово ’тут’ ключевым.

’колбасная эмиграция’, на пособие в Германию - это так себе вариант, если уж совсем скрутно станет.

Вместе с тем, молодым обладателям востребованных специальностей, в первую очередь рабочих, смысл есть.

Наше государство становится военно-полицейским, если с первым более-менее понятно, то со вторым интересней.
Probel Tochka• 28 октября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Мда...
Этот форум очень специфичен, не думаю, что показателен.
Я, например, ни на одном другом ресурсе не вижу сейчас такого количества ненавистников всего украинского. Хочется думать, что это залетные матрешки.

Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вчера ночью у нас было очень шумно, ’фейерверки’ были видны за десятки километров. Вполне могли объявить эвакуацию города, но ограничились рекомендацией посидеть в подвалах, поплакать, если страшно. По вполне понятным причинам, в СМИ описали все очень уклончиво.

Как видите, у всех свои расклады.
WomAnn• 28 октября 2023
Ответ дляkuskus
В Сербії.
Чого ви за голову беретесь, живіть де вам хочеться, я ж не примушую)
Не совсем поняла Ваше хамство? За какую голову? Я же только спросила где вы жили.
Про себя выше писала, что люблю Киев и живу в Украине.
Вы неприятная особо. Извините
kuskus• 28 октября 2023
Ответ дляWomAnn
Вы неприятная особо. Извините
😀
Переживу якось)
То я писала тим, хто смайли наставив.
WomAnn• 28 октября 2023
Ответ дляkuskus
😀
Переживу якось)
То я писала тим, хто смайли наставив.
Так это была не я.
Вот это Вас задело. Я на такое вообще внимание не обращаю.
kuskus• 28 октября 2023
Ответ дляWomAnn
Так это была не я.
За останніми тенденціями, багато хто звертає увагу.
Svetrise• 28 октября 2023
должен быть вариант- хочу уехать вместе с семьей, но смогу только выехать с детьми.
что такое страна.. там где свобода- это тюрьма, демократия- обман.
все по Оруэллу
nikiya• 28 октября 2023
Я не хочу житт у війні роками. І це нормально - не хотіти жити у війні. Але зараз це чомусь прирівнюється до держ зради.
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляnikiya
Удивительно, но разминирование Перекопа за две недели до начала масштабной войны (хабы, шаттлы, Верещук И.А.) - это точно не зрада.

Антоновский мост (Херсон), который не успели взорвать шесть дней подряд - тоже не зрада.

Маленькие досадные недоразумения, которые даже и упоминать то не стоит.
kris_lynx• 28 октября 2023
Хочу жить только здесь. Пожила заграницей почти год, не понравилось
nikiya• 28 октября 2023
Ответ дляJimson

Я не хочу навіть зайвий раз про це згадувати.бо на мене надінуть кокошник. Мені все ясно з нашою владою. Я їх не обирала. Як і багато хто. Але розгрібати наслідки мають всі.
чаревна• 28 октября 2023
Хочу жить в Украине🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Jimson• 28 октября 2023
Ответ дляnikiya
Плюшки они забирают себе, а вот последствиями *промахов* щедро делятся с нами.

Мне особо импонируют кровожадные гробокопатели, которые эту войну и в глаза не видели, но точно знают, как нужно поступать нам.

Пиона• 28 октября 2023
Хочу жити в Україні. Можемо виїхати сімʼєю. Але не хочемо. Ще на початку війни чоловік вивіз мене і дітей, в іншу країну , а сам повернувся допомагати. Потім повернулися і ми. І хоч старшим дітям скоро 18 і вони хлопці, жити хочуть тут. Ми жили у чудовій країні, де тепло і де є море. Але вдома є вдома. Вдома все рідне. Люди найрідніші. Мій народ ! У нас до війни взагалі було чудово. Не цінували ми того.
Yana_pl• 28 октября 2023
Ответ дляContento
До войны да, хотела жить только в Украине. Сейчас , пока идёт война, не хочу жить в Украине.
птицаворона• 28 октября 2023
Хочу жити тут. Але останнім часом придивляюсь до можливості працювати в іншій країні, щоб суто теоретично мати плацдарм, якщо стане гірше.
Миззери• 28 октября 2023
Ответ дляПиона
Желаю вам никогда не пожалеть что вернулись с 18 летними парнями
WhiteWidow• 28 октября 2023
Так. Але без війни хотілось би. Україна дуже комфортна була.
Чоловік військовий, його звідти або винесуть, або таки Україна переможе.
Є кілька причин з яких би я була готова переїхати з країни. Але в Азію. Ми маємо досвід життя там. Європа не для нас)
Анна_Бель• 28 октября 2023
Не хочу жити в країні, де ніцінують людей, де люди це ресурс, де є класовий поділ суспільства, де процвітає ненависть, пустослівя
totana• 28 октября 2023
Хочу, но без войны и с нормальной властью, при которой будет порядок у нас в стране и будет больше уделяться внимания социальной политике и тому, чтобы соблюдались законы, и люди были защищены от произвола.
Но пока до такой Украины далеко, поэтому однозначного ответа нет.
Скорее так - не хочу жить в другой стране, но и здесь невесело.
lana-od• 28 октября 2023
Ответ дляnikiya
100%. И выезжают люди не потому, что не любят страну, а потому что при войне и этой власти тут жить невозможно. Надеюсь, что когда-то это изменится и люди вернутся.
Муркамурковна• 28 октября 2023
Ответ дляJimson

Как видите, у всех свои расклады.
Я не їхала нікуди з перших днів, багато бачила своїми очима і відчула всі прелесті війни, але я кожен день кайфую від того, що живу і бачу не тільки гівно, а й красу
Вам ніхто не заважає виїзджати
Більше того, я не розумію сидіння і стражданння там де не подобається
tanya_217• 28 октября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
А не матрьошок?
Подивіться статистику скільки чоловіків зловили на кордоні. Подивіться скільки виїхали офіційно через кордон з початку війни, це буде приблизно 2 млн.
І зараз потроху просочуються.
Я особисто щиро мрію про еміграцію в Канаду і дітям СВОЇМ закладаю думку, що лишитися в Україні то найгірший варіант. Для того, щоб їх підтримати у цьому щиро надіюсь вигідно продати нерухомість, коли війна завершиться(вірю, що в наступному році до виборів у США, бо далі їм буде не цікаво і кран підтримки прикрутять, а Україна повністю залежить від зовнішнього фінансування) тим, хто повернеться (а таких буде теж доволі багато і більшість втративших житло будуть їхати в Київ) і звалити з чоловіком, дітьми і грошами.
Головне встигнути в перший рік, бо далі всі ті хто повернувся побачать, що дарма і економіки тут погана і після війни було набагато гірше в економічному плані ніж зараз.
svitirok• 28 октября 2023
Автор, я хочу жить только в Швейцарии. Вьі мне поможете???? Тот , кто чего- то добился тут - будет хорошо жить везде и не поедет на 500 евро пособия