Я инженер, меряю от 1• 28 октября 2023
кто в Украине, вы хотите тут жить?
Или просто не можете уехать из-за мужа, сыновей, родителей?
Результат:
вже голосів:
384 (47.94%)
хочу тут жить всегда
252 (31.46%)
посмотреть результат
165 (20.6%)
хочу уехать, но заперли
нинель 1919• 28 октября 2023
Ответ дляЛеска
Прощупування грунту на настроїв українців?
Пропоную жалітися на тему
а ,що зміниться від народних настроїв? в кріпаків ,що питатити будуть? як наші ’хазяї життя’ вирішать так і буде ,ми ля них бидлосіра масса нажаль(якщо що то я про себе,а тут тут дуже багато обіжулек,вас це не стосується
Ответ дляJimson
Классовое неравенство есть везде, но если в Европе его постепенно сглаживают, то у нас оно наоборот стремительно обостряется, начина с 1991 года. Обратный процесс идет, у них сглаживание, у нас усугубление, понимаете?
Что касается утверждения ’в будь-який країні прості люди це ресурс’, тоже не соглашусь. Определяющей является ЦЕННОСТЬ ресурса. Чермет или золото, понимаете?
У нас даже не медь с алюминием, такое мое мнение.
Это одна из ключевых причин, по которой на нашей территории идет самая масштабная и продолжительная война в Европе со времен Второй мировой.
Як можна згладити нерівність наприклад у менеджменту банка та працівника заводу чи робітника будівельника(не інженера)?
Але цей ресурс теж виконує свою роботу, платить податки, законослухняний.
Хочу жити тут, в Україні. Є з чим порівняти, але вдома саме найкраще . У нас люди -людяніші і відкриті. У нас гарна природа і клімат. У нас все добре , крім влади і ненавистного мені гетьманцева. Я маю надію і віру, що ми переможемо орчепадло і Україна відбудується . Я не знаю більш такого завзятого народу як ми. Українці хазяйновитий народ до мозку кісток. У нас це в крові. Це наша генетика. Одна людина мало , що може зробити, але коли візьмемося всі, то і владу заставимо з нами рахуватися і корупцію подолаємо. Короче, я вірю в майбутнє України. Все буде добре.
Ответ дляNasta9019
Зарплата сотрудника (оператора) Укрпочты 5 тыс. грн., а з/п директора не так давно была самой высокой официальной по Украине. Кратность у нас сильно отличается. У них в разы, максимум в десятки. У нас может быть и в 100-200 раз.