Люблю пиво• 28 октября 2023
Кіста з запаленням мол. залоза
Розміри невеликі, але запалення і болить. Призначили антибіотик.
У кого таке було? Я лікували і Чи довго були больові відчуття?
Бамбарбия! Кергуду.• 28 октября 2023
В мене була, призначили прикладати антибіотик рідкий, щоб не приймати всередину, але не допомогли ті примочки. Лікар допризнчив АБ у вигляді таблеток, все пройшло
Бамбарбия! Кергуду.• 28 октября 2023
А було що і брали на аналіз через неоднорідність структури в середині кісти, то разом з аналізом все шприцом і витягнули і зразу біль пройшов.