куркулиха• 08 декабря 2024
Хто недавно подорожував потягом до Львова? Є алгоритм на випадок обстрілів?
В школі запропонували поїздку у Львів. Я наче і погодилася доньку відпустити. Але щось переживаю. Як приїдуть туди на вокзал ( а це 5 ранку) раптом вночі масований обстріл почнеться? Куди тікати?
Може в укр залізниці, якщо є обстріл міста, то потяги не прибувають, а стоять десь у полі? Може в укр залізниці завтра подзвонити запитати? Може тут хтось щось знає, що роблять в таких випадках?
Може львів´янки щось порадять?
Луноликая Вика• 08 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сидіть вдома, немає чого нам у Львів обстріли везти.
У вас їх і так там майже немає.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
В стране война а тут дети путешествуют..
Сьогодні була в оперному, повно іноземців.
А ви пропонуєте повзти нам на цвинтар ?
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
До чого це. Ні в якому разі не бажаю Львову нічого поганого. Чудове місто. Була пару разів проїздом там дуже гарно!
І я нікуди не збираюся. Дітей везуть на екскурсію. Час такий що треба за все думати, А раптом щось.
Замрійлива• 08 декабря 2024
Такое впечатление, шо тему сострочила матрёшка через Гугл переводчик
Диви яка я пава!• 08 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Меня даже не это поразило. А собственно вопрос автора, что происходит. Да нифига не происходит, все как у всех , херануло и нет ничего, просто дырка.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У вас їх і так там майже немає.
Ясно що немає. Навіть не розумію звідки автор, така перелякана хоче їхати
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так і подорожують і на змагання їздять і на танцювальні фестивалі. Життя триває.
4есотка• 08 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ага,і тьотки на форумах стоять, а не в окопах
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Везіть за кордон. Я своїх в Польщу на канікули везу. Раптом щось
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Тоді до чого ваша тема? Графіку обстрілів в нас немає, вибачайте, пані
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Немає можливості в мене з дитиною поїхати.
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я взагалі-то хотіла почути якісь слова підтримки. Що мамашка не переживайте там укриття на вокзалі чи десь поряд . А тут один негатив.
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляШпондєр
Хто старший з ними їде? От з ними і говоріть
Вчителька їде.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Тут реальність. Яка підтримка?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Відповідальність за свою дитину несете тільки ви і вам вирішувати.
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В якому ж ви місті, що так боїтеся аж у Львів їхати ?
Полтавська область. Дитину саму так далеко ще не відправляла, переживаю.
Українська Мрія• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
У Львові майже не має за що переживати, прилітає досить рідко. Потяги їдуть за розкладом незалежно від тривоги. Донька вчиться у Львові, якраз сьогодні вночі їхала потягом. Майже впевнена, що укриття є на залізничному вокзалі
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дякую ❤️
Тюрюнь_Тюнь• 08 декабря 2024
Это точно сайт мамочек?
за Нормальный вопрос???
Люди что с вами???
Автор - даже при массовом поезда едут по графику!
Я так в 5.30 возвращалась в Киев.
В 4.45 проводник всех спокойно разбудил.
Читаю ракеты в области
Было очень стрёмно, но по ходу одна я переживала.
С вокзала сразу в переход.
Люди что с вами???
Я так в 5.30 возвращалась в Киев.
Читаю ракеты в области
С вокзала сразу в переход.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
В вас тривоги в десять разів частіше ніж у Львові. Ви постійно ходите в укриття?
куркулиха
• 08 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так. На роботі і в школі обов´язково. На роботі штраф, якщо не піду.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
А поза школою і роботою?
Сиреневенькая• 08 декабря 2024
Автор, а де діти будуть жити? Я би більше за це переживала. Нічні тривоги... Коли будуть, це лотерея...