Natalettochka• 28 октября 2023

Садочок

Дитині 3 роки 4 міс, розмовляє погано. Чи відправили би ви її зараз в садочок якщо мама не на роботі?
Стрекоза любви• 28 октября 2023
Так. Якщо вам норм хворіти, то йдіть.

lisulya• 28 октября 2023
Я - да. Но у меня по детям с какого-то возраста было видно, что им уже мало компании родителей
margaritavoronina1• 28 октября 2023
Дивлячись по дитині
МамаВероничкиМаргаритки• 28 октября 2023
Я воспитатель и советую мамам сдавать ребёнка в сад за несколько месяцев до выхода на работу. Почему? Потому что ребёнок будет проходить адаптацию и, возможно, будет по- началу часто болеть (это совсем не обязательно, но к этому нужно быть готовым). По поводу речи- в этом случае садик может сыграть большую роль, так как в коллективе ребёнок может начать хорошо говорить. Я свою дочь отправила в 1 год и 10 месяцев. Далее увидела, что она успешно прошла адаптацию и я тут же вышла на работу.
lisulya• 28 октября 2023
Ответ дляМамаВероничкиМаргаритки
Подскажите, а в вашем садике сейчас тоже не переодеваются в пижамы на сон? Ввиду тревог и чтобы детей можно было быстрее одеть и вывести в убежище?
Ответ дляlisulya
Не смогу ответить, к сожалению, на этот вопрос, так как наш сад закрыт (находится в Донецкой области).
lisulya• 28 октября 2023
Ответ дляМамаВероничкиМаргаритки
Понятно( спасибо

Esya• 28 октября 2023
Мій молодший теж погано розмовляє, були у логопеда, вона сказала що займатись треба років з 4, раніше не варто.
Покищо ходимо в приватний садочок на пів дня, прогрес у вимові є, але провільний. Ще хворіти почали частіше, але це я так розумію типово для всіх.
автор Natalettochka • 28 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так. Якщо вам норм хворіти, то йдіть.
Звісно не норм. Але я ще переживаю що дитина не має розвитку цілий день в планшеті..
serebro16-72be• 28 октября 2023
Ответ дляlisulya
У нас и до войны не переодевали
Ollka• 28 октября 2023
Ответ дляlisulya
Киев
У нас сразу спят в убежище
Но оно большое и хорошо оборудовано.
Ollka• 28 октября 2023
Ответ дляNatalettochka
А мама шо родить цілий день?

Автор, це вам задуматись.
В 3 роки у дитини день зазвичай розписаний. Встали, поїли, пограли, на вулицю, прийшли поїли, почали, прокинулись - перекусили - на вулицю, прийшли погрались , поїли, відпочили, спати.
В такому віці лише прогулянка повинна займати години 4 і сон ще 2. Плюс поїсти і з мамою пограти. Як весь день в планшеті?
РойЛеля• 28 октября 2023
Ответ дляOllka
А мама шо родить цілий день?

Автор, це вам задуматись.
Оце реалії такі. Мами навіть сидячи вдома стали лінивими до безобразія. Це трагедія насправді
Стрекоза любви• 28 октября 2023
Ответ дляNatalettochka
Я вас розумію. Можливо у вас буде ситуація краща і хвороби оминуть.
автор Natalettochka • 28 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Та не думаю, ви дуже хворієте?
автор Natalettochka • 28 октября 2023
Ответ дляOllka
А мама шо родить цілий день?

Автор, це вам задуматись.
Їсть з планшетом, потім є ще старша я з нею уроки роблю, відвозю завожу в школу і на гурток..готую, і вона дивиться мультики цей час, короче Ви рекомедуєте налагодити графік вдома не відпускати в садочок?
Ollka• 28 октября 2023
Ответ дляNatalettochka
Я ЗА садочок.
У мене двоє. Один без садочку, молодша з 2 років. Різниця помітна. Але садочок я обирала по вихователю. Потім шукала можливість,, як до неї потрапити.

Просто я не розумію, як при непрацюючій мамі дитина весь день за мультиками.
Стрекоза любви• 28 октября 2023
Ответ дляNatalettochka
Та не думаю, ви дуже хворієте?
Так. Не тільки дитина, але й ми з чоловіком.
автор Natalettochka • 28 октября 2023
Ответ дляOllka
Я ЗА садочок.

Мабуть що не цілісінькій день, це я може перебільшила, але часто.. добре, дякую Вам