Кров з молоком• 28 октября 2023
Найкращий співак (співачка) України на вашу думку?
НаБалКоніХодять• 28 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А мені у Кароль подобаються вокальні дані. Хоча сама вона не подобається.
Вокальні дані - то ще півділа. У Лорак вокал чудовий, а сама вона мені все життя ніяка. У Полякової крутий вокал - а вона про шльопки співає)
Мадам Подлинник• 28 октября 2023
Мне ну очень сильно понравился голос девочки что поет про ведьму.. он такой приятный, так воспринимается комфортно
Семицветка• 28 октября 2023
С современной эстрадой не знакома. Из своей юности выделила бы Евгению Власову и Билык. Вокал самый красивый у Лорак.
ГендиреХтор• 28 октября 2023
Співаки- Тарас Тополя,Monatik і Melovin. З жінок-Полякова - крутий вокал та енергія,що збиває з ніг)
Силиконочка• 28 октября 2023
Ответ длябарабанщица
В нас на сцені дуже мало співочих дійсно людей. Дуже шкода, що так слабко розвинена культура і нібито нам більшого й не треба. Мабуть чисто як голос Юлія Саніна, Jerry Heil за тексти
Ну так стільки років заміщали їх кацапською, звідки б воно могло бути розвинене?
Час потрібний, тепер з кожним роком все краще і більше буде.
Силиконочка• 29 октября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Злата Огневич
В Злати чудовий голос, але репертуар ... її ніхто не продюсує?
Фиктивная• 29 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
чому?
Тому що вона америкпнська співачка українського походження
Ми ж не називаємо Мілу Куніс та Мілу Йовович укр акторками? Хоча Куніс навіть народилася в Україні.