Кров з молоком• 28 октября 2023

Найкращий співак (співачка) України на вашу думку?

Милая Анна• 28 октября 2023
Михайло Хома, оперний співак, класика. ( Здивувалася що так може співати Дзідзіо )
Гарачий Чокалад• 28 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Особиста думаю, яка може відрізнятися від вашої
Звичайно, може. Просто цікаво - а скільки повинно бути
Блакитна устриця• 28 октября 2023
Ще в дитинстві дуже Пономарьов подобався :)
Ёшки_Матрёшки• 28 октября 2023
А мені у Кароль подобаються вокальні дані. Хоча сама вона не подобається.
ПампушОК• 28 октября 2023
Дзидзьо нравится прям очень
Жертва интернета• 28 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
А Пивоваров какой харизматичный, то капец 👍
Только голос у него не приятный. Как простужен все время
ВсеЧетко• 28 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще не попадався. Я якось більш по зарубіжній естраді раніше була
Посмотрите в YouTube. «Перепел» тексты Шевченко.
Очень патриотично.
Злюка бобер• 28 октября 2023
блін, хто всі ці люди?
Блакитна устриця• 28 октября 2023
Із менш відомих дуже подобаються голоси вокалістів гуртів ’Мотанка’ і ’Тінь сонця’
Love_Love_Love_• 28 октября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Очень патриотично.
Подивлюсь, дякую
Шкала Радощів• 28 октября 2023
Ирина Билык однозначно.
Завжди недо...• 28 октября 2023
Тина Кароль
Хвігура мічти• 28 октября 2023
Ответ дляКофр для ноги
Кажанна
Дупа огірка?
Українська зірочка• 28 октября 2023
Билык - обожаю , и Бумбокс . Для меня всё.
Кофр для ноги• 28 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Дупа огірка?
Та щось там ще є:)
РокерША• 28 октября 2023
Пивоваров
РойЛеля• 28 октября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Співак-Вакарчук, співачка-Білик, сучасних-сучасних не слухаю, не подобається
Ви слухали вживу Вакарчука. Останній концерт на 1+1 дивилась і була в шоці. Він взагалі не співає, в нього дихалка не тягне жодної ноти, просто говорить і хрипить і і після кожного слова вдих
Панна Кота• 28 октября 2023
Ответ дляМилая Анна
Співати може гарно, але виявився мудаком разом з Пономаревим і Поляковою, після виступу на тому весіллі мажорів, бал сатини.
Фиктивная• 28 октября 2023
Ответ дляКредитная
Ніна Матвієнко
Квітка Цісик
Квітку важко назвати укр співачкою
emerald_88• 28 октября 2023
Я теж за Пивоварова
РойЛеля• 28 октября 2023
Саме зараз Пивоваров. Дуже підняв його проект Твої вірші мої ноти.
Концерт з оркстром і хором минулої весни це був розрив просто
Гарачий Чокалад• 28 октября 2023
Ответ дляМилая Анна
от і я написала Дзідзьо без пір,я,а мені антилайків наставили....
голос чудовий! я сама офігела
РойЛеля• 28 октября 2023
Ответ дляМилая Анна
От є ж дані в людини, а дурником прикинувся і співає. Просто дурнтк більш актуальний
Женщинас• 28 октября 2023
Монатік. Сам пише, і співає, і танцює. Справжній артист, хто б що не казав. Рівень - не гірше європейського і американського.
Кидстаффовна• 28 октября 2023
Тополя, Хливнюк
РойЛеля• 28 октября 2023
Останнім часом Федишн подобається теж. В неї непогані вокальні дані, пісні останні більш менш. Просто вона сама пише і пісні і музику, а якби їй хтось написав хітову, то було б добре.
І вона молодець, постійно їздить на благодійні концерти, вже бідьше 140 машин на фронт купила. Погодьтеся, це варто поваги.
Гарачий Чокалад• 28 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Дзидзьо нравится прям очень
А_я_ЛОЖУ!• 28 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ну то зараз, а так в мене ще касети, диски лишились, тобто слухаю майже протягом свого життя, репертуар подобається, не всі пісні, але більшість, він точно не співак-однодневка
Милая Анна• 28 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Так це прикро, можливо прикидається, тому що більше платять.
РойЛеля• 28 октября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В записі згодна, старі пісні теж люблю деякі