Аль де Барановна• Изменено 27 октября 2023

Хто таке пам´ятає?

Вони чому припинили своє існування? Де зараз?
автор Аль де Барановна • 27 октября 2023
Ленне-Рейма• 27 октября 2023
помню. сейчас смешно
Chaterbox• 27 октября 2023
Він уже покійний
Ответ дляChaterbox
Він уже покійний
О Господи, чому? Молодий же ще мав бути...
Морская свинка• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Все доживают до старости?
Думаете они бы сейчас были популярны?
Ответ дляМорская свинка
Все доживают до старости?
Думаете они бы сейчас были популярны?
Як це стосується мого питання?
Chaterbox• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Я не пам´ятаю, але щось серйозне, чи то рак, чи то серце
Морская свинка• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Як це стосується мого питання?
Що саме ви не зрозуміли?
Пліткарка• 27 октября 2023
Ні, не памʼятаю таке.
Автор, а чому ви живете минулим? В мене є така колега, їй трохи за 50. По суті це ще молода жінка, але живе спогадами - старі пісні, старі фільми, старі корпоративи, старі співробітники, стара мода в одязі. Постійно «а ти памʼятаєш таке?” Ну звісно памʼятаю але згадала лише тому, що ти питаєш. Вона майже не цікавиться сучасним, бо воно все не таке і взагалі війна, їй принципово не подобаються всі молоді співробітники. Навіть сучасні жарти не розуміє
Ви теж така?
Указка• 27 октября 2023
Так, 90ті не щадили нікого :)
Ответ дляПліткарка
Ні, не памʼятаю таке.
Ви теж така?
Що за маячня? Може мені ще взагалі заперечувати існування всього що було просто тому що воно було чи не дуже подобалося?
Указка• 27 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Ні, не памʼятаю таке.
Ви теж така?
Тому що це емоція-спогад. Уявіть, у людей бувають приємні спогади. А ви жодного фото не маєте? Навіщо вам вони? Жити минулим?
Ответ дляУказка
Так, 90ті не щадили нікого :)
О так) Я довго ржала з тієї фотки на першому відео)) Десь і в мене такий жах валяється - з такою точно помадою та зачіскою
Пліткарка• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Ні, я не кажу що треба все забувати, заперечувати існування та викреслювати з життя. Просто цікаво, чому люди живуть спогадами минулого. В мене теж у 90-і були улюблені гурти, улюблені пісні. Але з чого б мені зараз питати на форумі, чи памʼятає хтось цю пісню? Як приклад. Хоча особисто я її могла разів 5 поспіль прослухати
Пліткарка• 27 октября 2023
Ответ дляУказка
Чесно кажучи, мені достатньо подій та емоцій сьогодення для того щоб не згадувати якийсь гурт 30-річної давнини. А сімейні фото то дещо інше, не треба порівнювати
Твердая валюта• 27 октября 2023
Сьогодні випадково натрапила на Юркеша, приємні спогади
Ответ дляПліткарка
Просто цікаво - і чого б це я мала забути те що колись любила? Щоби ось такі нечемні особи на форумі не ставили ідіотські питання чи ще навіщось?
Чому ви така нервова до чужих спогадів?
Пліткарка• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Чому ви така нервова до чужих спогадів?
Ого як вас тригернуло. Напевно я зачепила вас за живе. Вибачте, не хотіла вам псувати вечір. Так тригернуло, що опустилися до хамства та образ 🤦‍♀️
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Слідкую за юркешем в фейсбук після Х фактора.
Він класний чувак і людина і талановитий. Недаремно мама Кузьми його вибрала для пісень
Ответ дляТвердая валюта
Теж подобаються кілька його сучасних пісень

Сіточка• 27 октября 2023
Прекрасная группа. Обожаю и помню всю Территорию А
Тумба-юмба• 27 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Ні, не памʼятаю таке.
Ви теж така?
Значить їй подобається,в новому нічого підходящого.
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна

https://youtu.be/dZeUbEr9Deg

https://youtu.be/CHJWc1bW3yI
А як його піано бой хотів на конкурсі опустити через заздрощі. С.....ка
Ответ дляАноним_1857
Ого, навіть не знала про таке. Це на Х фактор?
Ответ дляПліткарка
Ой, вибачте що я прямо сказала ким ви є, на відміну від вас, яка єлєйним голоском розповідає іншим яке вони слухають лайно

Завжди презирала таких.
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Передивіться х фактор з юркешем, він там дав жару. Уявіть піано бой як суддя дав йому співати Брітні спірс. Це рок музиканта опустити нижче плінтуса, він умоляв поміняти пісню, але та н...лоч була нєпоколєбімв. Раджу передивитись. Юркеш дуже неоціненно талановитий
Ответ дляАноним_1857
Я сам Х фактор не дивилася, лише нарізки музичні. Але цей момент спробую знайти. Це саме там де Юркеш з Діріжаблем виступали?
Твердая валюта• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна

https://youtu.be/dZeUbEr9Deg

https://youtu.be/CHJWc1bW3yI
Оце я сьогодні пів дня і слухаю
Аноним_1857• 27 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна