Мочалкин блюз• 28 октября 2023
До якого віку дитині потрібно дозвіл від одного з батьків щоб перетнути кордон?
Щось я геть заплуталась
Мания-Величия• 28 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я езжу 2-3 раза в месяц и таких детей разворачивают в Украину.
Ну от як ? Чому коли ви повертають, а коли я ні?
Я_не_аноним_100%• 28 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Просто спросите поляков о том, могут ли дети 16-18 лет въезжать в Польшу сами. Вы ведь часто ездите и вам совершенно не сложно..и будете знать все из первых рук
Мюллерная• 28 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Візьміть ситуацію , коли дитині немає навіть 16 , що запитує прикордрнник , нехай польський . Тільки паспорти , згідно яких навіть не зрозуміло чи аи мама тій дитині , навіть якщо прізвище однакове . Ніхто , крім українських прикордонників не питає свідоцтво про народження і тим більше дозвіл на виїзд .
Я_не_аноним_100%• 28 октября 2023
Ответ дляМюллерная
Пограничник видит дату рождения и спрашивает о том,с кем едет ребенок . И да,сопровождать ребенка может любой взрослый, не родитель,не родственник.
Мания-Величия• 28 октября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я вам кажу, що пропускали. Що я маю ще з перших рук дізнатися?
Встати і запитати чому ви їх пропустили?
На совєтчиці кажуть нізя, а ви пустили.
Так?
На совєтчиці кажуть нізя, а ви пустили.
Так?
Мюллерная• 29 октября 2023
З останніх нових , сьогодні потяг до Варшави , двоє дітей ( моя і не моя) спокійно перетнули кордон без супроводу дорослих. Дітям 16 і 17 років . Хлопчик і дівчинка . Випустили без проблем , нічого не питали , крім паспорта . Поляки запитали мету поїздки - сказали навчання , все , ніяких студентських квитків і навіть документів на право перебування в Польщі не питали . Лише паспорт . А ви хочете робіть дозволи , супровід і як вважаєте за потрібне , але офіційно цього немає . І пам´ятайте, рішення про вїзд в іншу країну приймає прикордонник і може не пустити вас з будь яких причин і вам їх не називати .