Третья мировая война вот-вот начнётся. Все должны быть готовы, – цитируют СМИ слова диктатора Северной Кореи Ким Чен Ына
Лидер КНДР подчеркнул, что столкновения на Ближнем Востоке приведут к тому, что военные действия могут распространиться и на другие регионы мира.
Также экс-советник Пентагона Макгрегор заявил, что Турция может вступить в палестино-израильскую войну на стороне ХАМАС.
По данным Макгрегора, Эрдоган подготовил почву для возможного военного вмешательства Турции в израильский региональный конфликт. Он предупреждает израильтян и США, что будет полномасштабная война.
Ответ дляEvga32
Ви кандидат наук і пів теми розпинаєтесь про ’саміпішли’? Навіть не розуміючи, що пішли самі і були змушені піти під натиском - це абсолютно різні речі в умовах війни? Мда. ’Обмельчали’ у нас кандидати.
Я вважаю що ніякий натиск не вплине на кацапів якщо вони вирішать завалити якесь місто своїми трупами. Тому так, самі пішли
Ответ дляlapulik
Побачим, все вказує на війну, Китай будь що хоче Тайвань, Іран давно зуби точить на Ізраїль, Пн. Корея на Південну. Їм всім зручний момент. США якщо зав´язне на Сході, нам буде **********.
Якби це тільки наші люди усвідомили, які ніби забули, що на кону у нас країна.
Ответ дляCvet_ОК
Нам з вами просто пощастило, бо окупація була зовсім поруч, від Мотижина до Білогородки 25км, а мій населений пункт ближче до Ясногородки, то взагалі 10, бої там були, але з деяких населених пунктів вони таки зібрались і поїхали, перед тим накоївши лиха
І хоч наші їх добре гасили, але пів Ясногородки вони таки розтрощили
Просто дійсно в різних населених пунтках могло бути по-різному, в одних бої (у нас в Гурівщіні знайомі, в них танк майже біля погребу стояв росіянський), а інші залишили через логістику
У нас поруч була Стоянка. Я вночі чула автоматні черги. А з другого поверху гарно було видно, як наші колони кацапські валять у Ірпені. Але нас врятувала річка Ірпінь та Змієві вали, які ще за стародавніх часів від навали орди будувалися. Ось знадобилися якраз. Не дійшли до нас слава Богу. А подруга з Бучі насилу врятувалася, а інша у Ворзелі та в Михайлівській Рубежівці.
Ответ дляTaby
Не так всё банально. Да, погнали, но по сути не в прямом столкновении, а просто вынудили уйти америкосов уйдя в партизанщину. Не сдались короче. А американская армия обучена на операции и прямые сражения. Вообще против партизан воевать очень сложно.
Именно погнали) Американцы даже всю технику бросили, на 700 миллиардов баксов, теперь бичи в тапках одни из самых вооружённых в регионе) А всё почему? Потому что Джон и Билли, не умирать приехать, а отсидеться и бабок подзаработать, воевать сытому американцу не хочется, он не для того в Афган ехал, он карьерист)
Ответ дляПиона
Але Житомирку вони перейшли, ми могли просто опинитись у оточенні
А автоматні черги і біля нас були, це було останньою краплею повертатись до Києва, бо ні танкові бої, ні літаки, ні гради не лякали так, як розуміти, що кацапи десь поруч
Хоч би вже вони зникли з планети разом зі своєю чокнутою країною
Ответ дляCvet_ОК
Так, зараз згадую і мороз по шкірі. Якби мені подруга не сказала швидко вивозити дітей, то я б так і сиділа. Добре, що не дійшли, а якби дійшли?
MashaizDusha• 29 октября 2023
Дивують коменти ’а нам що з того, в нас і так війна’.
То Україна живе і воює за кошти США та ЄС, якщо вони змушені будуть фінансувати ще більше боїв деінде, то нам це не вигідно.
Єдине що може в рузьких олігархів позабирають кошти бо вже буде пофіг на все. Але всі стануть біднішими, абсолютно.
Люсильда.ua• 29 октября 2023
Ответ дляEvga32
А почему не уходят с Мелитополя, Бердянска и т.д. Вы хотите сказать, что натиск слабоват?
Там всё было по-другому. Но я не хочу продолжать эту тему. Пусть для Вас будет по Вашей версии.
Ответ дляMashaizDusha
Сьогодні на зустрічі з послами президент Чехії висловився на підтримку України, сподіваюсь, що переклад правильний ’якщо Україна паде, то падемо ми всі’
Будемо сподіватись, що підтримка буде за будь-яких обставин у світі
MashaizDusha• 29 октября 2023
Ответ дляCvet_ОК
я не сумніваюсь що буде, бо тоді ще чіткіше буде видно, що війна в Україні то не якесь регіональне зіткнення через ’нациків чи НАТО біля русні’, а через глобальну вісь зла, диктатур проти демократій.
Я просто кажу що підтримка буде скромнішою, дадуть зброю але грошей лише тим хто на фронті а решті лише на хліб з водою а не з маслом, як зараз. І біженцям уріжуть виплати або скасують. Бо не безмежні ж можливості.
Ответ дляMashaizDusha
Просто зараз така швидкість подій в світі, що кожен день за рік
Ще три тижні тому ізраільтяни навіть в страшних снах не могли передбачити те, що сталося 7 жовтня, а сьогодні вони проводять військові операції в Газі
Ответ дляLudaSHS
Снова
Та или не та..👀
❗️Нетаньягу підтвердив початок наземної операції в секторі Газа.
За його словами, ізраїльські війська увійшли до сектору Газа з метою знищення ХАМАС та звільнення всіх заручників.
Міністр оборони Йоав Галант додав: ’Це буде тривала війна’.
Та или не та..👀
Та. Вереск до небес. Іран кричить, що разом з Цахалем в Газу зайшло кілька бригад і дивізій США, загальною кількістю до 5000 солдат. Всіх, звісно, перемогли хоробрі хамасівці. А раїся24 виступила в своєму репертуарі - на скріні
MashaizDusha• 29 октября 2023
Ответ дляHeksa
Боже, як соромно має бути сьогодні кацапом...
Уявіть рік 2012, наприклад. Сказати росіянам що через 10 років ви будете дружити з Іраном, Хамасом і ваший лавровий кінь поскаче цілувати чобіток потворного північнокорейського пупса.
Ну, звісно, вони вже активізували свої психічні захисти й знайшли всьому виправдання.
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну Вы - не знаете, а я знаю. Села Бузова, Березівка, Колонщина, Мар´янівка, Северинівка, Мотижин, Копилів - ПІШЛИ САМІ. Є сотні й навіть тисячі свідків серед місцевих жителів.
Шпитьки, Петрушки, Гореничи - вибивали ту шваль, ще й як. Мій брат там був, той напрям київська тро тримала.
Люсильда.ua• 29 октября 2023
Ответ дляHeksa
Да, это я знаю. Там и наш знакомый военный был весь март месяц. Мы почти каждый день на связи были, когда связь пробивалась. Но на трассу Житомирскую в пределах Макароаской ТГ они не выходили. Силы были неравные. Орков было оччень много. И боеприпасов у них было предостаточно. Орки у нас засели в лесопосадке между Березовкой и Бузовой, а также Березовкой и Севериновкой. Они тут и технику свою побросали. Сами её подрывали или минировали. Много гражданских авто забрали, когда отходили. Но им таки удалось живыми перейти через белорусскую границу((( Сваливали 30 и 31 марта.
Ответ дляlilu1990
Хіба тільки цих? А водіїв які не пускають військових у транспорт? Та їм подібних. По моєму люди не просто розслабилися. Вони забули якою ціною живуть нормальне життя.
О, полізло іпсо.
За даними досліджень, 74% українців мають близьких людей - рідних чи друзів, - або прямо на фронті, або дотичних до бойових дій тим чи іншим чином. Це факт. А у вас - іпсо, направлене на розбрат та взрощення ненависті всередині нашого суспільства.
Ответ дляЛюсильда.ua
Липівка, Королівка, Андріївка, хіба там не було боїв?
Ответ дляHeksa
к вашей картинке:
Телеканал Россия 24 использовал фото бывшего премьер министра Израиля Эхуд Барака, назвав его Али Бараком, руководителем ХАМАС, с цитатой ХАМАСа о ’провале наступления ЦАХАЛ’.
То есть такого человека не существует. Узкие в своем репертуаре
Ответ для-Инга-
к вашей картинке:
О, а я і не звернула уваги. Погуглила, точно, Єгуді)))) Як я ржу